Neden Aldatılırız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pisilamest1
   Çok klasik bir soru ama hâlâ bir çok kişi gibi ben de bu sorunun cevabını bulamadım.İnsanlar neden aldatır? Zaten biri varken neden başka birisi ile takılma gereksinimi duyar? Hala bu sorular kafamın içinde dönüp dolaşıyor.Sizce neden aldatılırız?
    heygidigocadunya00
    Lamı cimi yok ruhu fahişe olan herkes aldatır..!
     atakancavdar
     Çünkü kadın denen varlık ne yapar eder mutlaka aldatanını en şerefsizini haysiyetsizini bulur sonrada ağlar işte bu böyledir. Sorunun cevabı açıkça bu
      muzlu-pasta
      yasak olan insanlara hep cazip gelir
       fuzbing
       12 yıl kadar önceydi sanırım, geçen hafta evlenen arkadaşım kız arkadaşına demişti ki "ders çalışıyorum" ve biz mahallede geziyorduk. dün gibi hatırlarım, arkadaşımda iyi hatırlıyor. çok kızmıştım neden yalan söylüyorsun diye. bir kız arkadaşım vardı, farklı şehirlerdeydik. öyle seviyordum ki başımı kaldırıp biriyle göz göze gelirsem ihanet etmiş gibi olacaktım. Sokakta başımı kaldırmıyordum, çünkü sevmek o zaman bunu gerektiriyordu. Gelelim mi günümüze? Kiminin hayatımı bilmeden belki şerefsiz diyeceği bir hayat. Bir çok kez aldatmış olduğum bir evliliğim var avucumun içinde.
        su-i-zan
        .
         bitterziyagil
         Karaktersiz, yavşak, puşt, ruhu orospu bir insanla berabersen aldatılırsın. Doğru insanları seçmemiz lazım.
          terliklihayvan
          her insan ilişkisi ihtiyaçların karşılıklı tatmini odaklı bir alışveriştir. aşk meşk işlerinde bu ihtiyaçlar duygusaldır ki duygusal boşluklarımızın çoğumuz farkında dahi değilizdir. bu yüzden “gönül bu ota da konar boka da “ diye bir laf dahi icat etmişizdir. bir noktada bu boşluklar tatmin edilmemeye başladığında, status quo ile ihtiyaç tatmini arasında kalırız. mevcut düzeni yıkmak istemeyiz, ihtiyaçlarımız da tatmin olsun isteriz. işte o zaman aldatı(lı)rız.
           galatasaraylibircivciv
           https://youtu.be/eKzuwOKUf4U
           https://youtu.be/eKzuwOKUf4U
            silmarillion
            Bazen pek bir sebebi yoktur huyu öyledir, bazen ilgisiz olduğumuz için, bazen yetersiz geldiğimiz için aldatılırız.
             sihirbaz
             erkekler kadar artik kadinlarinda aldatma sayisi artti.sosyal medyanin etkisiyle cok fazla alternatif kisiler var, her seyi hemen tuketiyoruz, sıkıliyoruz belkide cok sebep var aslinda.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.