Ne Olacak Bu Z Kuşağının Hali
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bohem-anne
   gözlemlerime göre bu Z kuşağı yeni bir stil belirlemiş gülümseme emojisi koyarak karşısındakini yerin dibine sokacak laflar söylüyor bunu yaparken de edebiyatı parçalayıp bakın ne kadar zeki laf soktum dercesine güya sirinlik yaparak zehirini boşaltıyor... tabi 80 yaşındaki bohem anneniz diyor bunu anlatın bakem derdiniz ne👍 bu x kuşağı sizi anlamıyor
    absurdizm
    Teyzecim sen olaylara çok yaşlı kalmışsın ehehe. Ne olacak bu x kuşağının hali
     marlyn
     80 yaş mı ciddi misin?
      fairytale-
      X kuşağı bu çocukları bir rahat mı bıraksa 😏
       lovewkoko
       tatlı x kuşağı annemize selam .) ben de z kuşağı değilim ama aslan gibi hepsi. kendilerini çok daha kolay ifade edebiliyorlar. biz çok daha efendi durduk da noldu, şimdi başımıza ne geliyorsa efendiliğimizden geliyor. biraz daha yırtık olmadığımız için z kuşağına böyle bir ortam bırakıyoruz. onlar da isyanlarını böyle ifade ediyorlar. koskoca kuşağı birkaç kişiyle tanımlayamayız. içinde mallar da var yok değil ki hayatın kuralıdır bu. z kuşağına tü kaka yapılacağına bu kuşağa neden ferah bir toplum bırakamadık da tüm hayatları 4 gb internet paketi oldu onu sorgulayarak başlayabiliriz. ceplerinde para mı var çocukların.
        peripedia
        Ya kazanacaklar ya kaybedecekler asla ortası olmayacak asla bizler gibi bir konfor alanı içerisinde kendi kendilerine debelenip durmayacaklar.
         eflayilmaz
         z kuşağının hali 10 numara 5 yıldız
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.