2
26.12.2020
Ne Maske Ne Mesafe: Yılın Son Meclis Oturumunda Yumruklu Kavga
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dio-gundem
   Meclis’te hafta sonu devan eden yılın son çalışma gününe Genel Kurul’da vekillerin kavgası damgasını vurdu. Söz dalaşı sonrasında arbedeye dönüşen kavgada koronavirüs önlemleri, maske ve mesafe de unutuldu. Olayların ardından Meclis Başkanvekili Bilgiç, “Tatsız istenmeyen hadiseler yaşandı. 83 milyon vatandaşımıza karşı hoş olmadı." ifadelerini kullandı.
   https://onedio.com/haber/ne-maske-ne-mesafe-yilin-son-meclis-oturumunda-yumruklu-kavga-948867
   Detaylar
    nickimdebileolmaz
    Bunlar ölse kime ne zararı olur ki hiç bir işe yaramıyorlar.
     imailahorsilahh
     Ay hadi inşallah
      karolunita
      off keşke izleseydim
       nobodyy1
       Vicdan yok bunlarda.
        me_out_bye
        Burası milletin meclisi* ülkenin yönetildiği yer* olması gerekirken çok iğrenç bir havası vardır. Özetle ülkenin kapasitesini değerini gerçek yüzünü ortaya koyar. Siz istesenizde istemesenizde o seviyeyi size belli ettitir. Sürekli yeyip yeyip oturup birbirleri ile didişen bir avuç fanatik takımcı anticiden ibaret bir yer. İlkokul seviyesi kavgalar diyaloglar mevcuttur. Oturup ağız tadıyla izleyeyim dediğinizde bazen ? Böyle bir beklenti ile baktığınızda, insan müthiş hayal kırıklığına uğrar ve asla uzun süre izleyemezsiniz beğeni duyamazsınız. Cringe kelimesinin ekrana yansımış hali bir odaya doldurulmuş halidir. Bye. Kaliteye hasretiz.
         cinayetvaraga
         uluma sesi mi geliyor fotoğraftan.
          badideasensei
          Gel de şimdi okulda siyaset yapmayın diyen tarafını belli eden öğretmen ve idarecilerin sözünü dinle ADAM gibi lafını şöyle kürsüde. Halen fiziksel şiddetle sorunu çözebileceğini düşünüyorlar aklımızla kazanın. Sizler o kürsüde HALKI TEMSİL EDEN kişiler olduğunuz için sizi saygıya ve terbiyeye davet ediyorum.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.