Ne İstediğini Bilmeyenlerin En Tehlikeli İnsan Tipi Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   derinfeylesof
   Ben ne istediğini bilmeyen insan hep çok korkmuşumdur. Her konu açısında o kadar çekilmezler ki.... Sevgili mi istiyor, güzel bir iş mi istiyor, para kazanmak mı istiyor ya da en basitinden bir tercih yaparken hangisini istiyor bilmiyorsa vay halinize. Uğraştırır da uğraştırır belirsizlik ve dengesizlik içinde kendini yersiniz. Ben yaşadım bunu ne istediğini bilmiyor ama bir şey de istiyor gibi size strese sokup duruyor. Hayatta net olan insanlar her zaman daha iyidir.
    catherine-earnshaw
    Katılıyorum, ilişkilerinde karışık sinyaller yayan kararsız insanlar ya arzu yaratma peşindedir ya da sadece birilerinin zamanını ziyan etmek istiyordur. Bence bu insan karşısındakine rahatsızlık verdiği zaman tehlikeli oluyor. Kararsızlığını çevresine ve ilişkilerine yansıtmadığı zaman kendi dışında kimseye bir zararı olmaz, ortada bir tehlike kalmaz.
     eliff04
     Öyle birisi değilim ama o tarz insanların tehlikeli olduğunu düşünmüyorum.
      tsukyomi
      En tehlikeli değiller de, kararsızlıktan radyasyon yayıyorlar diyelim, gama ışını hem de. Bir şeyler alırken yahut yemek, kitap, film gibi sıradan seçimlerde kararsızlığa düşmek normaldir, bunu çoğumuz yaparız. Ama aşk, sevgi ve iş gibi içinde ikiden fazla insanın bulunduğu bir durumda kişi bildiğin gama ışını yayar, karşısındakileri içten çürütür, hayat kalitesini düşürür. Net olun, naçiz canımı yiyin.
       android_dahaiyi
       bana göre en kolay şekilde manipüle edilebilecek insanlar. ne istediğini bilmediği için daha kolay ikna edilemez mi?
        minmina
        bir şey sorunca "fark etmez" diyen arkadaş geldi aklıma. bu tipteki insanlar baya kafa s*ker ben size söyleyeyim
         buse01
         Tehlikeli de en tehlikeli değil
          kalpci
          Sevgili sevgilinin, dost dostun çözümüdür. “Ben hoşlaşmam benden uzak dursun, bana hazır olmuş insan verin” tavrı bencilce bir tavır. Yakın değilsen zaten karşındaki seni ilgilendirmez. İlgilendiriyorsa seviyorsundur. Seviyorsan bi zahmet destek ol. Çözümcül olun biraz mk Şikayet edip durmayın
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.