Ne Çeşit Kıyafetlerden Hoşlanırsın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eylul_
   Bazı kişiler modaya uygun olanları bazıları beğendigi kıyafetleri alır. Bazılarıları rahatsız etse de bizi robot gibi yapan giyisilerden hoşlanır, baıları rahat olsun da noluyosa olsun der. Acaba sen ne çeşit giysileri seviyorsun? Soruları yazdım. Cevaplarınızı verdikten sonra son paragrafta hangisiyseniz onu göreceksiniz. Hadi başlayalım 1. Markete giderken ne giyersin a: elbise b: kot pantolon- ceket c: eşofman takımı ile. Yani bi markete gitmek için o kadar süslenmeye ne gerek var 2. En çok hangi renk giyinirsin? a: siyah b: açık renkler c: hepsi olur sıkıntı yok. 3. İlk buluşmaya göre hangisi daha uygun? a: Normal bir elbise uygun olur... b: En ateşli kıyafeti giymeliyim. c: İlk buluşma için fazla abartılı olmayacak bir biçimde giyinirim. 4. Kıyafette en çok aradığın özelliik nedir? a: Renginin güzelliği b: Modasının geçmemiş olması c: Bana uyması sıkmasın beni rahat bi kıyafet olsun... Şimdi geldik cevaplara: Eğer: 1b 2a 3b 4b ise modaya uyan, çok tarz kıyafetleri seviyorsun. Çok havalı, tarzını sevdim... Eğer: 1c 2c 3c 4c yani hepçe c dediysen rahatlığı seviyorsun. Çok önem vermiyorsun giydiklerine ama yine de güzel oluyorsun. Çuval giysen yakışır valla. Eğer: 1a 2b 3a 4a ise senin tatlı bir tarzın var, pranses kadar zarif ve bi o kadar da neşelisin. Pranses gibi. Saygı değer pransesim bugün çok güzel olmuşsunuz... Eğer: bu üç söylediğim de sana uymuyorsa kendine ait bir tarzın var demektir. Gerektiğinde zarif, gerektiğinde havalı gerektiğinde de rahat olabiliyorsun. Süper bişi bu
    moon-night
    1) b 2) a 3) c 4) c niye yaptım ki bunu...
     mrsnl33
     C,a,a,c
      sezgy
      B, A, C, C Rahat ve şık, hayat felsefem :)
       tachycardia
       c a a c
        makeup_alp
        1. b: 2. c: 3. c: 4. a:
         lutfen-ama
         1. Markete giderken daima abiye giyerim aksini yapan nerde nasıl giyineceğini bilmiyordur. 2. Siyah dışındaki tüm renkler açık olarak niteledirildiği için ironim yetmedi. 3. İlk buluşmaya asla gitmem ikinciyi beklerim. 4. Kıyafette en çok aradığım özellik var olmasıdır.
          tsukyomi
          CCAC. Ben ki cillop gibi üniformalı beylere sürekli markette ayıcıklı şortumla yakalanmış, yine de dert edinmemiş insanım. Rahatlık ve ayıcıklı şort is my nigı.
           badideasensei2
           Hepsi c
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.