Ne Çektin Pınar Altuğ
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalperestbirii
   Bu kadının çektiği de sürekli linç yiyor bir türlü kimseye yaranamadı. Ya elinin çirkinliği mi kalmadı, yaşlanmıssın diyen, dövme neden yaptırıyorsun diye eşiyle yaş farkı hala konusuluyor ya yazık vallahi kadına iyi dayanıyor yani, Bir oyuncu var özge diye sadakatsizde doktor rolündeki eh onunla eşinin arasında 10 yaş fark var. ama bu kadın kadar hiç konusulmadı 🤷‍♀️
    me_out_bye
    Aptal bir coğrafyada yaşıyor. Kendisi belli bir yerlere gelmiş kişi. Bu kişilere takılıp cevap verecem diye uğraşıp kendisini yormamalı. Boşa bir gayret içerisinde. Görmezden gelmek en iyisi zaten bu zamana kadar yaşayamazdı bu söylenenlerin hepsine takılsaydı. Nasıl kendi bildigini yapmaya devam etmiş bunca zaman aynı takılacak bu saatten sonra ne değişmişte en alt tabakaya laf anlatmaya çalışıyor? Baksın keyifine hayatının tadını çıkarsın.
     turuncu_sapka
     Onlar paylaşınca takipçiler de kötü yorum yapma hakkı varmış gibi davranıyor
      trueliving
      yapmayın beee artık rahat bırakın kadını size ne ya kocasından osundan busundan dövmesinden gayet yakısıyor kadına
       biribizidurdursuncanim
       Ne meraklıyız insanlar adına karar vermeye Dövmeyi beğenmeyebilirsin de bunun hakkında ne diye yorum yapıyorsun? bırak ne kazanacaksın?
        eksi_pirasa
        pınar altuğ: *nefes alır* tr halkı: yalnız kocan senden yaşça küçük
         peripedia
         Çünküsü nedeni yok bunun ama yıllardır hayatımızda olduğu ve herkes tarafından tanınan biri olduğu için insanların da ağzı torba olmadığı için. Toplum bu malzeme bu ne yazık ki.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.