Ne Buldun Bu Resimde, Neden Seviyorsun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   saate ve havaya uygun bir başlık; Gece Kuşları tablosunu inceliyoruz. bence soğuk havadan sıcak bir yere geçiş anı genellikle insanda; uyuşukluk, mutluluk, rahatlık hissi uyandırır. resimdeki yeşil ve kırmızı renkler şimdilik soğuk tarafta olduğumuzu gösteriyor ama sıcak çok uzak değil hemen kafenin içinde bu fikir mutlu ediyor. iç ışık, kafenin sıcaklığı muhafaza eden izole tasarımı, sakinlik bu sıcaklığı daha da pekiştirmiş ayrıca saat o kadar belirsiz ki durmuş hissi uyandırıyor. bu saatte hiçbir problem gerçekleşmez gibi hırsızlar gelmez, kapkaççılık yok kısaca dinginlik var. fırtına koparken, yağmur yağarken evinde hissettiğin gibi bir his. insanların duruşlarını ben de pek beğenmedim, cidden zengin yaşlı adam ve genç güzel karısı adamda alacaklı gibi bakıyor ama kafamda kurduğum şey onları güzelleştiriyor
    nickimdebileolmaz
    Merak edenler için resmin ne anlattığı burada açıklanmış.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Gece_Ku%C5%9Flar%C4%B1
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Gece_Ku%C5%9Flar%C4%B1
     imailahorsilahsu
     Bana kaçışı anımsattı ama sıcağa değil soğuktan daha soğuğa gibi, bakıldığında içeride bir yerde korku uyandıran bir havası var. Sanki kapalı bir kutunun içinde zamandan kopup hatta ona hiç ait olmamış gibi bir tavırla planlar kurulmasını. Zihinlerinde dönen zehri birbirlerinden saklarmışçasına davranışsal bir ustalık sezdim.
      palmiye
      Dışarıda bir sessizlik ve iliklerime kadar işleyen bir soğuk var. Ben de hızlı adımlarla kafeye giriyorum. Cam kenarı masaya oturup kahve içerek ısınmaya çalışıyorum..... hoş.
       kaaninteyzesi
       Bana da sanki o dükkanı zorla actirmislar silah zoruyla gibi geldi. Çalışan adam çok çaresiz ve diğer dükkanlar ve o dükkandaki diğer yerler boş... O kadın için açılmış olmalı.
        ladydisko
        renkler güzel ama olayı sevemedim adam evine gidecek belli bunlar hala orada sokak uyuyor adam işinin başında iki sevgili ve bir yalnızı bekleyecek dinlenebilmek için
         ezgizm
         Gidecek yeri olmayan yalnız biri ve mesafeli dostluğu bulunan yeni tanışmış iki insan. Sakin ve yorgun bir işçi. Herkesin düşünceler için müsait olmadığı sadece bir şeylerden uzaklaşmaya çalıştığı bir an.
          me_out_bye
          🤔 Dışarısı boş dükkan başka insan yok hayat yok gibi içerisi sıcak evet güzel olan hoş olan ortam. Çift var çalışan mutlu abi var. Tek başına olan abi var müşteri. Çift çalışanla sohbet ederken tek abi kendi başına kalmayı tercih etmiş ve konuşmak yerine yine kendiyle kalmış. Önüne bakıyor. 🤔🤷🏻‍♂️
           nickiharuto
           Evet sırtı dönük olan "dostoyevski". karanlık gecenin aydınlık mekanında. hikayesine uygun bir çalışan ve yeni tanışmış bir çift var. kafasında kerakterlere roller biçiyor ve eve döndüğünde toparlayıp kaleme alacak. Yazarlar sanırım böyle ortamlarda hikayelerini fikren oluşturup daha sonra kaleme alıyorlardır.
            dr.rock
            The Walking Dead Sevmedim Çok yalnız ve ürkütücü
             asit
             Kar yok ama dışarısı buz gibi soğuk ve kafede hafif tempolu iç ısıtan bir müzik çalıyor. İçerisi sıcacık ve dışarda üşüyen bir sokak çocuğu/evsiz, içeriyi izleyip iç cekiyor..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.