Ne Buldun Bu Resimde, Neden Seviyorsun?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   saate ve havaya uygun bir başlık; Gece Kuşları tablosunu inceliyoruz. bence soğuk havadan sıcak bir yere geçiş anı genellikle insanda; uyuşukluk, mutluluk, rahatlık hissi uyandırır. resimdeki yeşil ve kırmızı renkler şimdilik soğuk tarafta olduğumuzu gösteriyor ama sıcak çok uzak değil hemen kafenin içinde bu fikir mutlu ediyor. iç ışık, kafenin sıcaklığı muhafaza eden izole tasarımı, sakinlik bu sıcaklığı daha da pekiştirmiş ayrıca saat o kadar belirsiz ki durmuş hissi uyandırıyor. bu saatte hiçbir problem gerçekleşmez gibi hırsızlar gelmez, kapkaççılık yok kısaca dinginlik var. fırtına koparken, yağmur yağarken evinde hissettiğin gibi bir his. insanların duruşlarını ben de pek beğenmedim, cidden zengin yaşlı adam ve genç güzel karısı adamda alacaklı gibi bakıyor ama kafamda kurduğum şey onları güzelleştiriyor
    me_out_bye
    🤔 Dışarısı boş dükkan başka insan yok hayat yok gibi içerisi sıcak evet güzel olan hoş olan ortam. Çift var çalışan mutlu abi var. Tek başına olan abi var müşteri. Çift çalışanla sohbet ederken tek abi kendi başına kalmayı tercih etmiş ve konuşmak yerine yine kendiyle kalmış. Önüne bakıyor. 🤔🤷🏻‍♂️
     kaaninteyzesi
     Bana da sanki o dükkanı zorla actirmislar silah zoruyla gibi geldi. Çalışan adam çok çaresiz ve diğer dükkanlar ve o dükkandaki diğer yerler boş... O kadın için açılmış olmalı.
      vsjvsjvsjv000
      Dışarıda bir sessizlik ve iliklerime kadar işleyen bir soğuk var. Ben de hızlı adımlarla kafeye giriyorum. Cam kenarı masaya oturup kahve içerek ısınmaya çalışıyorum..... hoş.
       imailahorsilahsu
       Bana kaçışı anımsattı ama sıcağa değil soğuktan daha soğuğa gibi, bakıldığında içeride bir yerde korku uyandıran bir havası var. Sanki kapalı bir kutunun içinde zamandan kopup hatta ona hiç ait olmamış gibi bir tavırla planlar kurulmasını. Zihinlerinde dönen zehri birbirlerinden saklarmışçasına davranışsal bir ustalık sezdim.
        moon_night
        Gece olmuş, herkes evine çekilmiş geriye acı çekenler kalmış. Gecenin o huzurlu ve siyah güzelliğine sığınarak belki iyileşmeye belki de kısa bir süre de olsa unutmaya çalışıyorlar, kim bilir...
         ali-vercetti
         beğenmedim🖕
          ezgizm
          Gidecek yeri olmayan yalnız biri ve mesafeli dostluğu bulunan yeni tanışmış iki insan. Sakin ve yorgun bir işçi. Herkesin düşünceler için müsait olmadığı sadece bir şeylerden uzaklaşmaya çalıştığı bir an.
           asit
           Kar yok ama dışarısı buz gibi soğuk ve kafede hafif tempolu iç ısıtan bir müzik çalıyor. İçerisi sıcacık ve dışarda üşüyen bir sokak çocuğu/evsiz, içeriyi izleyip iç cekiyor..
            nickimdebileolmaz
            Merak edenler için resmin ne anlattığı burada açıklanmış.
            https://tr.wikipedia.org/wiki/Gece_Ku%C5%9Flar%C4%B1
            https://tr.wikipedia.org/wiki/Gece_Ku%C5%9Flar%C4%B1
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.