Nasıl Yönetilmek İsterdiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cinayetvaraga
   Herkesin bir fikri zikri var. Hep eleştiriyoruz, yeri geliyor asıyor kesiyoruz. Neler olmasını isterdiniz? Her anlamda paylaşımları tartışalım hadi.
    me_out_bye
    Çubukla göstersin. -- El işaretleri ile. Ödülde versin arada. 🤔🤷🏻‍♂️. Akıllı olsun yöneten kişi birde. Uygun galiba. Ne bilelim 🤷🏻‍♂️ Öyle iyi işte. Sevgi ile. No pis zorlamalar.
     gregory_
     Yönetim gereksiz, insan olalım.
      meyvesebze
      Bal tutan parmagini yalamasin Zenginden alsin fakire versin.Gelir esitlensin.Luks kavrami kaldirilsin.Herkes ayni sartlarda yasam sursun Tek model ev,araba,telefon vs
       fuckerfukara
       Demokrasi ve cumhuriyet rezil yönetim biçimleridir. Oligarşi olsun isterdim daha zeki ve bilgililer andavalları yönetsin. Halka oy hakkı verilmesin
        herseyinaktivisti
        Huzurla. Yani koltuk sevdasına düşülmeden. Bu nedenle de mutlaka yönetimin zorunlu olarak değişmesi gerektiğini düşünüyorum birkaç yılda bir. Weber'in bir düşüncesi var: En mükemmel insan bile koltuğa oturunca belli bir zaman sonra e sevdaya düşer. İnsanız, hırslarımız, hazlarımız var. Böyle olması normal belki de. O nedenle de uzatmalara girmemek gerektiğini düşünüyorum.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.