Nasıl Sosyalleşiyorduk?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   myheartofstereo
   unutmuşuuuum put gibi oturuyorum sınıfta .bir de en önlerle en arkalar boş kalmış gittim en arka ortaya oturdum sohbet filan olur diye YOK. sıra arkadaşımda sessiz birde şimdiden karakterimi belli etmezsem millet beni asosyal sanacak. kötü birşey demiyorum ama eğer öyle zannederlerse zor karakterime dönerim ve hiç benlik değil. ne yapıyorduk biz sosyalleşmek için ya..
    disi.ejderya
    Gözlem yapmayı dene. Biriyle ortak bir nokta buldun mu ordan yürü gerisi gelir .))
     voila
     Ben de unutmuşum lan, yarın üniversite başlıyor ama online. Gerim gerim geriliyorm.
      marlyn
      a acayip a acayip giyinip tuhaf hareketler yapıp ilgi çekmeye çalışmayın. normal davranın ilk sınıfta 20 tane olan kankalarınız son sınıfta 5e kadar düşecek ona göre hareket edin. mesela sarı renkli boktan bir mont almayın..alsanız bile bunu okulda giymeyin gidin dışarıda kimsenin sizi tanımadığı yerlerde giyin..sakın okula gelmeyin o montla..yoksa aradan 10 yıl dahi geçse bazı arkadaşlarınız sizi gördügünde ve okul ile ilgili konuşup anıları tazelemeye başladığınızda siz hep o bok renkli montu giyen çocuk olarak hatırlandığınızı göreceksiniz.hatta soran bile olacak, ne yaptın o montu diye..attım ulan attım..hemde siyah çöp poşetine iyice sarmalayıp koli bandı ile çevirip attım bir daha kimse giymesin diye..
       minmina
       bana masal anlatma'da buna benzer bir sahne vardı. çocuk kızla nasıl konuşmaya çalışacağını bilemiyordu. arkadaşı selamın aleyküm de allahın selamı, mecbur aleyküm selam diyecektir oradan ilerlersin diyordu. aynı şekilde selam, selamın aleyküm, merhaba diyip konuşmayı başlatıp sonra da konuşacak ilginç bir konu bulursanız sosyalleşirsiniz
        silmarillion
        Unutacağız neredeyse:)
         htrnz
         şizofrenik hareketlerle başla duvarla konuş masayla konuş ve herkesin odak noktası olduğun zaman merhaba arkadaşlar burdayım evet diye gülümse :) bi dene bakalım nolcak
          mrlawyerkk
          Bir kahve 18 Türk Lirası olmuş ne sosyalleşmesi Allah aşkınıza? Bu ekonomik şartlarda sosyalleşmek falan mümkün değil benden söylemesi.
           gizemino
           Yapicaz vie seyler herhalde inanır misin birden oluyor guzum tikirinda
            sihirbaz
            yaaa abartmayın ya sanki korona boyunca hiç dısarı cıkmadınız ya
             trueliving
             vallahi ben hiç unutmamısım gayet uyum sagladım sıkıntı yok
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.