Nasıl Oluyor da NBA Dünyasının Gündemi Cedi Osman'ın Ebru Şahin'e Yaptığı Evlilik Teklifi Oluyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Lebron James falan tebrik etmiş arkadaşlar. Bu arada Cedi Osman 8 yıllık ilişkisi bittikten üç ay sonra Ebru ile tanışmış ve sanırım bir yıldır birlikteler. T.C. erkeği yine yanıltmıyordu. Ne kadar çabuk atlatıyorlar ayrılığı ne kadar da çabuk alışıyorlar başkasına değil mi?
    littlejohn
    Cedi NBA 'in sevilen yüzlerinden biri. Lebron ile olan dostluğunu da bütün dünya biliyor. Gündem olması gayet doğal
     asit
     Cedi takımda seviliyor normaldir. Bu kadın aşiret dizisinde oynarken adam kalkıp Amerika'dan Mardin'e geliyordu günübirlik. Evlenmesi de gayet normal :D
      peripedia
      Genç kızların birçoğu ağlıyor şu an ya. Bunları da birbirlerine yakıştıran sadece benim galiba. Kız saçma sapan projelerde yer aldığından biraz kıro geliyor bana ama yine de fena değiller.
       merivella
       Bir aya kalmaz ayrılırlar dediğim tüm çiftlerin sonu nikah ile bitiyor nağlet gelsin. Cedi de elden gitti moralim bozuldu.
        me_out_bye
        Birbirlerini seven dostlar ve rakipler. Böyle günlerde birbirlerini kutlarlar çok normal. Arkadaş sevincini paylaşmış o da tebrik etmiş. Birde spor magazini diye bir şey var. Bu olay da magazinsel bir şey yani. Lebron evlense duymayacakmısın ? Aynı şey. Cedi de evet teklifi aldı veya evlendi duyulur konuşulur kutlanır. Sporun güzel yanlarından. Ünlüler gibi sürekli birbirlerini yemek zorunda değiller.
         sedefartuny
         E ben bunlar iki güne ayrılır diyordum her gördüğümde vay be. Neyse boşanırlar derim ben de artık ne yapayım. Yaşasın kötülük.
          mrlawyerkk
          Bu çocuk çok efendi ve kallavi bir çocuk ama mutluluğu daim olur umuyorum. Bu işler de öyle 8 yıla 3 aya bakmaz. Hayat arkadaşı olacağına inandığı ile oturuyor işte çocuk nikah masasına ne güzel.
           agac-ceviz
           Allahım evlensinler ve artık gündemden düşsünler sonları şöyle olur evlenirler 1 yıla kalmaz ayrılırlar örneklerini gördüm nokta
            gulfemkaya
            Cedi osman da bir keko sevdasına kapıldı gitti o ayakkabı detayı beni bitirdi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.