Nasıl İnsanları Kendime Karşı Sevdirtebilirim?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suleyman-incesoz
   Çocukluğumdan beri ailem yüzünden pek insanlarla konuşamadım. İnsanlarla konuştuğumdaysa çevremdeki ilişkilerim kısa sürdü. Liseye kadar yalnız yaşadım. Şimdi insanlarla konuşamamak kalbimi parçalıyor. İnsanlarla konuşmak istiyorum başaramıyorum. Doğru dürüst arkadaş bile edinemedim. Ne yapacağımı bilmiyorum? Ailem dahi bana pek sevgi göstermedi. Eğer yardım edebilecek biri varsa yoruma yazsın.
    ladyfierce
    Öncelikle bu süreçte üzerine aldığın yüklerden kurtulmalısın. Geçmişle olan ilişkimizde fayda gözetmek akıllıca olandır. Yani geçmiş, şu anımıza ve geleceğimize faydalı olduğu ölçüde işgal etmelidir iç dünyamızı. Daha sonrasında ise kendin olman yeterli çünkü sağlıklı ilişkiler için insanlarla açık iletişim kurmak esastır.
     buse01
     Kendin ol ya kasma mesela ben gider selammmm ben buse naber derim yanlarına otururum iki dk da kaynaşırım gayet de severler yani, bu arada seven sever sevmeyen sevmez, sevdirmeye çalışma kendini sadece akışına bırak çünkü bazıları arkadaş canlısı olmuyor.
      odamdakimelek
      Kendin ol sevmezlerse de silktiret Yanlız olmak iyidir vıcık vıcık sahte sevgiler yerine
       palmiye
       Kendini birilerine yarandırmak için sakın çabalama, zorlama. Olduğun gibi davran. Seni sevmek isteyen bırak kendin olduğun için sevsin. Eğer birisi tipin, akademik kariyerin, işin gücün için sevecekse bırak sevmesin. Sevmek isteyen durduğun yerde de sever, istemeyen kırk takla atsan da sevmez. Bu yüzden kendinden ödün verme.
        tsukyomi
        Kendin ol, insanlar seni sevsin diye şekilden şekle girme. Seni sevecek olanlar duruşunla sevsin, sevmeyecek olanlar zaten yol alır.
         nykskaos
         Kendini sev. Kendine saygı duy. Kendini geliştir. Öğren, tecrübe et, Spor yap, dengeli beslen, uyku düzenine dikkat et. Bunlar önce seni daha iyi hissettirecek. Başkalarına kendini sevdirmeye çalışma. Kendine çalış. Başkaları zaten seninle gelecektir. Odak noktan mutluluk olmamalı. Bu gerçek özgürlüğünün farkına varmanı ve yaşamanı engeller. Hedefler koy. İnsan odaklı olmayan. Hayatta her şeyin olduğunu ve her dönemin geçici olduğunu da unutma. Burada da olduğu gibi insanların birbirlerine tamamen kayıtsız olmadığını da.
          mevsimlerdensnbahar61
          Hep derim insan önce kendini sevmeli diye, başarılı ol hayatında güzel yerlere gel öncelikli hedef olarak bunu önerebilirim. İnsanlar ve onların sevgileri kendi tercihleri, yanında olanlara değer ver mühim olan onlar diğerleri çokta değil hani
           moon_night
           Sen kendini seviyor musun? Önce buna cevap bul. Kasma, ne olursa olsun, nerede olursan, karşında ki kim olursa olsun rahat ol. Kendin ol. Seni seven biri elbet çıkacaktır. İnsanlara kendini sevdirtmek için uğraşma
            cinayetvaraga
            sev kardeşim. önce kendini sev sonra başkalarını gani gani seversin. ma kalkıp başkaları seni sevsin diye şovmen olma. sonra yapayalnız kalırsın bak.
             benita
             Yani bunun kesin bir formülü yok ki liste yapabileceğimiz. Kendin ol, kasma diyebilirim en fazla. Arkadaş edinmem lazım, ortam yapmam lazım diye bakarsan pek sağlıklı olmaz. Bırak akışına, kendiliğinden olacaktır
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.