Nasıl İnsanları Kendime Karşı Sevdirtebilirim?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suleyman-incesoz
   Çocukluğumdan beri ailem yüzünden pek insanlarla konuşamadım. İnsanlarla konuştuğumdaysa çevremdeki ilişkilerim kısa sürdü. Liseye kadar yalnız yaşadım. Şimdi insanlarla konuşamamak kalbimi parçalıyor. İnsanlarla konuşmak istiyorum başaramıyorum. Doğru dürüst arkadaş bile edinemedim. Ne yapacağımı bilmiyorum? Ailem dahi bana pek sevgi göstermedi. Eğer yardım edebilecek biri varsa yoruma yazsın.
    buse01
    Kendin ol ya kasma mesela ben gider selammmm ben buse naber derim yanlarına otururum iki dk da kaynaşırım gayet de severler yani, bu arada seven sever sevmeyen sevmez, sevdirmeye çalışma kendini sadece akışına bırak çünkü bazıları arkadaş canlısı olmuyor.
     odamdakimelek
     Kendin ol sevmezlerse de silktiret Yanlız olmak iyidir vıcık vıcık sahte sevgiler yerine
      vsjvsjvsjv000
      Kendini birilerine yarandırmak için sakın çabalama, zorlama. Olduğun gibi davran. Seni sevmek isteyen bırak kendin olduğun için sevsin. Eğer birisi tipin, akademik kariyerin, işin gücün için sevecekse bırak sevmesin. Sevmek isteyen durduğun yerde de sever, istemeyen kırk takla atsan da sevmez. Bu yüzden kendinden ödün verme.
       tsukyomi
       Kendin ol, insanlar seni sevsin diye şekilden şekle girme. Seni sevecek olanlar duruşunla sevsin, sevmeyecek olanlar zaten yol alır.
        nykskaos
        Kendini sev. Kendine saygı duy. Kendini geliştir. Öğren, tecrübe et, Spor yap, dengeli beslen, uyku düzenine dikkat et. Bunlar önce seni daha iyi hissettirecek. Başkalarına kendini sevdirmeye çalışma. Kendine çalış. Başkaları zaten seninle gelecektir. Odak noktan mutluluk olmamalı. Bu gerçek özgürlüğünün farkına varmanı ve yaşamanı engeller. Hedefler koy. İnsan odaklı olmayan. Hayatta her şeyin olduğunu ve her dönemin geçici olduğunu da unutma. Burada da olduğu gibi insanların birbirlerine tamamen kayıtsız olmadığını da.
         mevsimlerdensnbahar61
         Hep derim insan önce kendini sevmeli diye, başarılı ol hayatında güzel yerlere gel öncelikli hedef olarak bunu önerebilirim. İnsanlar ve onların sevgileri kendi tercihleri, yanında olanlara değer ver mühim olan onlar diğerleri çokta değil hani
          moon_night
          Sen kendini seviyor musun? Önce buna cevap bul. Kasma, ne olursa olsun, nerede olursan, karşında ki kim olursa olsun rahat ol. Kendin ol. Seni seven biri elbet çıkacaktır. İnsanlara kendini sevdirtmek için uğraşma
           cinayetvaraga
           sev kardeşim. önce kendini sev sonra başkalarını gani gani seversin. ma kalkıp başkaları seni sevsin diye şovmen olma. sonra yapayalnız kalırsın bak.
            benita
            Yani bunun kesin bir formülü yok ki liste yapabileceğimiz. Kendin ol, kasma diyebilirim en fazla. Arkadaş edinmem lazım, ortam yapmam lazım diye bakarsan pek sağlıklı olmaz. Bırak akışına, kendiliğinden olacaktır
             thetalentedmrripley
             Hep samimi ol. Duygularında, ilişkilerinde, konuşmalarında, arkadaşlığında, vs. Sevmediğin insanlara sırf seni sevsinler diye sanki onları seviyormuşsun gibi davranma, yalakalik yapma sana yapilmasina izin verme, sırf ilişkin yürüsün diye sevmediğin insana seni seviyorum deme, insanları kırmaktan kaçın ama sırf onları kırmamak için de yüzüne maske takma. Öyle yaparsan insanlar da sana karşı maske takar, yüzüne karşı gülerken arkandan samimiyetsiz, yalaka, vs derler. O yüzden kilit nokta samimiyet. Herkesin seni sevmesi zaten mümkün değil ama yeteri kadar insan seni sevecektir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.