Nasıl İnsanları Kendime Karşı Sevdirtebilirim?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suleyman-incesoz
   Çocukluğumdan beri ailem yüzünden pek insanlarla konuşamadım. İnsanlarla konuştuğumdaysa çevremdeki ilişkilerim kısa sürdü. Liseye kadar yalnız yaşadım. Şimdi insanlarla konuşamamak kalbimi parçalıyor. İnsanlarla konuşmak istiyorum başaramıyorum. Doğru dürüst arkadaş bile edinemedim. Ne yapacağımı bilmiyorum? Ailem dahi bana pek sevgi göstermedi. Eğer yardım edebilecek biri varsa yoruma yazsın.
    me_out_bye
    Kendime karşi sevdirmek ne demek ? Sana bakıp mast mı yapsınlar. Ne sapıkça zihniyetler 🤔😯🤐
     tsukyomi
     Kendin ol, insanlar seni sevsin diye şekilden şekle girme. Seni sevecek olanlar duruşunla sevsin, sevmeyecek olanlar zaten yol alır.
      benita
      Yani bunun kesin bir formülü yok ki liste yapabileceğimiz. Kendin ol, kasma diyebilirim en fazla. Arkadaş edinmem lazım, ortam yapmam lazım diye bakarsan pek sağlıklı olmaz. Bırak akışına, kendiliğinden olacaktır
       odamdakimelek
       Kendin ol sevmezlerse de silktiret Yanlız olmak iyidir vıcık vıcık sahte sevgiler yerine
        mevsimlerdensnbahar61
        Hep derim insan önce kendini sevmeli diye, başarılı ol hayatında güzel yerlere gel öncelikli hedef olarak bunu önerebilirim. İnsanlar ve onların sevgileri kendi tercihleri, yanında olanlara değer ver mühim olan onlar diğerleri çokta değil hani
         buse01
         Kendin ol ya kasma mesela ben gider selammmm ben buse naber derim yanlarına otururum iki dk da kaynaşırım gayet de severler yani, bu arada seven sever sevmeyen sevmez, sevdirmeye çalışma kendini sadece akışına bırak çünkü bazıları arkadaş canlısı olmuyor.
          ugurg
          iyi yalayın
           cinayetvaraga
           sev kardeşim. önce kendini sev sonra başkalarını gani gani seversin. ma kalkıp başkaları seni sevsin diye şovmen olma. sonra yapayalnız kalırsın bak.
            palmiye
            Kendini birilerine yarandırmak için sakın çabalama, zorlama. Olduğun gibi davran. Seni sevmek isteyen bırak kendin olduğun için sevsin. Eğer birisi tipin, akademik kariyerin, işin gücün için sevecekse bırak sevmesin. Sevmek isteyen durduğun yerde de sever, istemeyen kırk takla atsan da sevmez. Bu yüzden kendinden ödün verme.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.