124
13.1.2021
Nasıl İnsanları Kendime Karşı Sevdirtebilirim?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   suleyman-incesoz
   Çocukluğumdan beri ailem yüzünden pek insanlarla konuşamadım. İnsanlarla konuştuğumdaysa çevremdeki ilişkilerim kısa sürdü. Liseye kadar yalnız yaşadım. Şimdi insanlarla konuşamamak kalbimi parçalıyor. İnsanlarla konuşmak istiyorum başaramıyorum. Doğru dürüst arkadaş bile edinemedim. Ne yapacağımı bilmiyorum? Ailem dahi bana pek sevgi göstermedi. Eğer yardım edebilecek biri varsa yoruma yazsın.
    me_out_bye
    Kendime karşi sevdirmek ne demek ? Sana bakıp mast mı yapsınlar. Ne sapıkça zihniyetler 🤔😯🤐
     gregory_
     Kedileri taklit et belki etkilenen cikar, git konus kimle istiyorsan en fazla terslerler plani olmaz bunun.
      tsukyomi
      Kendin ol, insanlar seni sevsin diye şekilden şekle girme. Seni sevecek olanlar duruşunla sevsin, sevmeyecek olanlar zaten yol alır.
       benita
       Yani bunun kesin bir formülü yok ki liste yapabileceğimiz. Kendin ol, kasma diyebilirim en fazla. Arkadaş edinmem lazım, ortam yapmam lazım diye bakarsan pek sağlıklı olmaz. Bırak akışına, kendiliğinden olacaktır
        odamdakimelek
        Kendin ol sevmezlerse de silktiret Yanlız olmak iyidir vıcık vıcık sahte sevgiler yerine
         ladyfierce
         Öncelikle bu süreçte üzerine aldığın yüklerden kurtulmalısın. Geçmişle olan ilişkimizde fayda gözetmek akıllıca olandır. Yani geçmiş, şu anımıza ve geleceğimize faydalı olduğu ölçüde işgal etmelidir iç dünyamızı. Daha sonrasında ise kendin olman yeterli çünkü sağlıklı ilişkiler için insanlarla açık iletişim kurmak esastır.
          mevsimlerdensnbahar61
          Hep derim insan önce kendini sevmeli diye, başarılı ol hayatında güzel yerlere gel öncelikli hedef olarak bunu önerebilirim. İnsanlar ve onların sevgileri kendi tercihleri, yanında olanlara değer ver mühim olan onlar diğerleri çokta değil hani
           buse01
           Kendin ol ya kasma mesela ben gider selammmm ben buse naber derim yanlarına otururum iki dk da kaynaşırım gayet de severler yani, bu arada seven sever sevmeyen sevmez, sevdirmeye çalışma kendini sadece akışına bırak çünkü bazıları arkadaş canlısı olmuyor.
            ugurg
            iyi yalayın
             cinayetvaraga
             sev kardeşim. önce kendini sev sonra başkalarını gani gani seversin. ma kalkıp başkaları seni sevsin diye şovmen olma. sonra yapayalnız kalırsın bak.
              palmiye
              Kendini birilerine yarandırmak için sakın çabalama, zorlama. Olduğun gibi davran. Seni sevmek isteyen bırak kendin olduğun için sevsin. Eğer birisi tipin, akademik kariyerin, işin gücün için sevecekse bırak sevmesin. Sevmek isteyen durduğun yerde de sever, istemeyen kırk takla atsan da sevmez. Bu yüzden kendinden ödün verme.
               nykskaos
               Kendini sev. Kendine saygı duy. Kendini geliştir. Öğren, tecrübe et, Spor yap, dengeli beslen, uyku düzenine dikkat et. Bunlar önce seni daha iyi hissettirecek. Başkalarına kendini sevdirmeye çalışma. Kendine çalış. Başkaları zaten seninle gelecektir. Odak noktan mutluluk olmamalı. Bu gerçek özgürlüğünün farkına varmanı ve yaşamanı engeller. Hedefler koy. İnsan odaklı olmayan. Hayatta her şeyin olduğunu ve her dönemin geçici olduğunu da unutma. Burada da olduğu gibi insanların birbirlerine tamamen kayıtsız olmadığını da.
                eski_bi_tanidik
                Herkes bunu demiş ama 😅Ilk önce kendinle arkadaş ol. Kendinle mutlu olmayı bil. Hem o zaman başkalarına çok ihtiyacın kalmaz. Tabii yalnızlık zordur bunu da anlıyorum. Etrafında biraz seni yükselten insanların olmasını istersin. Ben de bu konuda çok usta değilim gerçi esnbshehedbwh Bak gercekten kendine değer verirsen ve buna göre davranırsan frekansın yükseliyor ve diğer insanları kendine çekiyorsun.hem bir yığın arkadaşım olsun fln diye şaapma. Iki üç tane kafi. Aslında bu tavsiyeler bana da lazım sevgilim olsa fena olmazdı neyse doru insan gelmemiş suenjrjrjb
                 moon_night
                 Sen kendini seviyor musun? Önce buna cevap bul. Kasma, ne olursa olsun, nerede olursan, karşında ki kim olursa olsun rahat ol. Kendin ol. Seni seven biri elbet çıkacaktır. İnsanlara kendini sevdirtmek için uğraşma
                  thetalentedmrripley
                  Hep samimi ol. Duygularında, ilişkilerinde, konuşmalarında, arkadaşlığında, vs. Sevmediğin insanlara sırf seni sevsinler diye sanki onları seviyormuşsun gibi davranma, yalakalik yapma sana yapilmasina izin verme, sırf ilişkin yürüsün diye sevmediğin insana seni seviyorum deme, insanları kırmaktan kaçın ama sırf onları kırmamak için de yüzüne maske takma. Öyle yaparsan insanlar da sana karşı maske takar, yüzüne karşı gülerken arkandan samimiyetsiz, yalaka, vs derler. O yüzden kilit nokta samimiyet. Herkesin seni sevmesi zaten mümkün değil ama yeteri kadar insan seni sevecektir.
                   sadisfekshin
                   Ücret mukabilinde seni sevenler ordusu kurabiliriz.
                    gulfemkaya
                    Hata yapmaktan, kavga etmekten, birilerini kaybetmekten korkmamalısın. İnsanlar hayatlarımıza girip çıkacaklar. Kendini değiştirmeden olduğun gibi olsun ve karşındakiler de aynı şekilde. En sonunda birini kucaklarsın
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.