Nasıl Bir Arkadaş Tipi İsterdiniz? 😊
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bts_delisi_1997
   Acaba hanginiz benim tipimde birini diyicek ?😊😁 Ve birazda olsa resimde iyiyim 🎨🎨🎨 resmime yorum yapmayı unutmayın
    patronicee
    Tıpkı benim gibi gerizekalı olsun. P demeden parayı önüme yığsın. C demeden canını versin. S demeden samimiyetini ortaya koysun. A demeyeceğim, bende de var ondan :D
     gaden_
     bunun gibi➕
      tsukyomi
      Kendiyle dalga geçebilsin, egosu olmasın, her boktan korkup iğrenmesin, az ya da çok bir bilgi birikimi olsun yeter. Gelsin bizim Eskortlar Kaynaşıyor grubuna 4. olsun.
       a.l.p.o.l.l.o.n
       Güleyim eğleneyim,maceraperest olsun,entel olsun ve anlayışlı dürüst
        kisi
        Resimde sabit bir kural olmadığı için iyi veya kötü diyemem. Çiziminizi bana göre yorumlarsam: *Arama çizgisi kullanmanız güzel ama bunu daha da arttırın. *Çok fazla çizgi fazla bastırılarak çizilmiş. Bu kadar keskin çizgilerden kaçının. Kalemi çok bastırmadan çizin. Yoğunluk gereken yerlerde de bastırılmış çizgi yerine üst üste çizgiler kullanın. *Çizime detay vermeden önce orantılı olmasına dikkat edin. Çizgiler, dokular ne kadar iyi okursa olsun resim orantısız ise kötü gözükür. Bu orantıyı göz kararı ile, kalemle ölçme vs. ile, çizgileri birbirine oranlayarak (bu çizgi bunun üç katı, bu çizgi bu çizginin yarısı gibi, kağıdı karelere bölerek vs. sağlayabilirsiniz. *Daha fazla gölgelendirme kullanmanız gerek. Gölgelendirme çok az. Bu gölgelendirmezleri de parmakla vs. yayarak değil, taramalarla yapmanız daha doğru olur. *Şekilleri çizgilerden çok gölgelendirme ile belli etmeniz daha gerçekçi çizmenizi sağlar. Normalde bir şeye baktığımızda çoğu zaman keskin çizgiler görmeyiz. *Çiziminizde özellikle saç her yerde aynı koyulukta olmuş. Her yeri aynı koyulukta yapmak gerçekçilikten uzaklaştırır.
         badideasensei2
         Neşet Ertaş veya Ahmet Kaya dinleyen biri; bu kişilerden kolay kolay zarar gelmez. Bir de edebiyat sevsin tamamım. Zaten böyle biri ile çok ortak noktam olabileceğini düşünüyorum. Farklılıklar da olabilir ; tartışılacak çok konu çıkar ortaya bu da güzel.
          makeup_melis
          Karşılıklı sevgiyi şart koymuş biriyim ben. Aynı benim kafadan olacak, gerisi pek mühim değil. 😅
           turuncu_sapka
           benim bitmeyen bir enerjim var onunda benim gibi olması lazım
            leb
            https://youtu.be/wxMq1KrryR8
            https://youtu.be/wxMq1KrryR8
             greg0ry
             Eğlenceli. Olsun biraz parayı düşünmesin gezsin tozsun eğlensin arabasi olsun bende yanınca yancı gibi dolaniyim. 😄
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.