Nasıl Alkol Tüketebiliyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   leb
   alkolün tadını sevmiyoruz zaten hissettirdiklerini seviyoruz
    catherine-earnshaw
    Bir kız içkisini erkek seçer gibi seçmeli, önüne geleni değil ona en iyi geleni, keyif vereni bulmalı, kararını vermek için daha çok çeşit denemeli. Yoksa hepsinden nefret eder. Likörler keyif için ideal. Kahve veya krema aromalı içecekler seviyorsan Baileys'i tavsiye ederim. Tekila hassas bünyelere ağır gelebilir. Rakıyı herkes beğenmez. Cin fena çarpabilir. Adı üstünde. Şarap önce gevşetir sonra kusturur. Viski neye uğradığını şaşırtır. Votka uyutabilir de, coşturabilir de. Bira kara gün dostu. Alkolsüzlükten duvarları tırmaladığımda içerim.
     fairytale-
     İlk rakı ile başlamıştım. Bardağın altını iki parmak olacak şekilde doldurulan bardağı kafama dikmiştim. Ondan sonra verdiği rahatlığı mideyi yakan tadına rağmen istiyorsun.
      jarlvarg
      Ne içtiğine de bağlı hepsi aynı değil ki. Ben de içiyorum ama cin ve rakıdan hiç hoşlanmıyorum mesela.
       serpillkrsn
       benim ailem çok sever rakıyı malum bir de memleket orası olunca daha da seviliyor ilk denendiğinde rakı çok ağır gibi geliyor ama içtikçe alışıyor insan alkolün verdiği o keyif güzel kimi içer neşelenir kimi içer hüzünlenir rakıda öyle bir alkol ki hem neşe ile içilir hem acı keder ile
        uzgunsaripapatya_
        Ben alkolün tadını da seviyorum okulda cintonik falan içiyoz skwlwöwle
         asgardian-mjolnir
         Aga kokteyl dene içimi yumuşak bir kokteyl alabilir miyim de barmene zaten hoş kızsın. Barmen hemen ekteki kız gören davulcuya bağlar sana da en tatlış kokteyli yapar.
         https://youtu.be/PdoGx31DqrA
         Kız gören davulcu
          turkishpeople
          viski sadece bir tane buz ile 🤌🤌👍👍👍
           tsukyomi
           Alkol dediğin ne ile başladın ilk? 200 olduğuna göre ya rakı ya da çakma vodka. Alkolün tadı tuhaf da, verdiği çakır keyiflik güzel, onun için içilir.
            kojiro-
            Ilk sefer de neyle basladigin onemli. Yillardir duzenli ve kontrollu icen biriyimdir lakin rakiyi agzima degdiremem. Bence sampanyadan baslayabilirsin.
             trueliving
             beyliss çok seviyorum rakıyı da içerim özellikle beyler beyi hafif ve baş ağrısı yapmıyor cini sevmiyorum çok sert geliyor şarabıda severim ama içinde meyveli olanlardan
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.