Naim Süleymanoğlu Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Halterin efsane ismi Naim Süleymanoğlu, ruhu şad olsun küçüklüğümde ne çok severdim ya ve filmini netflix'te izlediğimde hayranlığım o kadar arttı ki, neler yaşamış ülkesi Bulgar Türkleri için bence tam bir kahraman. ışıklar içinde uyu Cep Herkülü Naim Sülaymanoğlu!
    sairsel
    Tüylerim diken diken oldu, bu sahnedeki mükemmel ayrıntılar beni benden aldı. Hem ağladım hem çok gururlandım. Mekanı cennet olsun.
    https://youtu.be/eYeM8EzClCk
    https://youtu.be/eYeM8EzClCk
     asit
     Filmi gayet başarılı, böyle adamların anlatılması tanıtılması gerek. Kolay değil onlarca olimpiyat şampiyonluğu, dünya rekorları..
     https://youtu.be/xAMLyhuCeY4
     https://youtu.be/xAMLyhuCeY4
     şarkısı da gayet güzel.
      kalpci
      Işıklar içinde uyusun başarılı bir sporcu ve spor adamıydı Başarıya ne kadar aç bir toplumuz, kaç tane sporcumuz var ki Naim gibi, hoş o bizde de yetişmedi ya neyse... Yazık... Sporda da bir çok dalda olduğu gibi üretmeden tüketen bir refleksimiz var, kulüplerin altyapılarını önemsememesi, günü kurtarma telaşındaki yöneticiler falan, alacak çok yol var...
       gulfemkaya
       Ay film gözümün önüne geldi:((((( Anılması gereken bir isim kesinlikle
        rafadanlop
        Eskiden sadece ne kadar iyi bir halterci olduğunu biliyordum fakat ben de filmi izledikten sonra mücadelesinin sadece halter olmadığını öğrendim. Çok büyük bir kahraman! Ruhu şad olsun.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.