Naim Süleymanoğlu Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   trueliving
   Halterin efsane ismi Naim Süleymanoğlu, ruhu şad olsun küçüklüğümde ne çok severdim ya ve filmini netflix'te izlediğimde hayranlığım o kadar arttı ki, neler yaşamış ülkesi Bulgar Türkleri için bence tam bir kahraman. ışıklar içinde uyu Cep Herkülü Naim Sülaymanoğlu!
    asit
    Filmi gayet başarılı, böyle adamların anlatılması tanıtılması gerek. Kolay değil onlarca olimpiyat şampiyonluğu, dünya rekorları..
    https://youtu.be/xAMLyhuCeY4
    https://youtu.be/xAMLyhuCeY4
    şarkısı da gayet güzel.
     kalpci
     Işıklar içinde uyusun başarılı bir sporcu ve spor adamıydı Başarıya ne kadar aç bir toplumuz, kaç tane sporcumuz var ki Naim gibi, hoş o bizde de yetişmedi ya neyse... Yazık... Sporda da bir çok dalda olduğu gibi üretmeden tüketen bir refleksimiz var, kulüplerin altyapılarını önemsememesi, günü kurtarma telaşındaki yöneticiler falan, alacak çok yol var...
      sairsel
      Tüylerim diken diken oldu, bu sahnedeki mükemmel ayrıntılar beni benden aldı. Hem ağladım hem çok gururlandım. Mekanı cennet olsun.
      https://youtu.be/eYeM8EzClCk
      https://youtu.be/eYeM8EzClCk
       rafadanlop
       Eskiden sadece ne kadar iyi bir halterci olduğunu biliyordum fakat ben de filmi izledikten sonra mücadelesinin sadece halter olmadığını öğrendim. Çok büyük bir kahraman! Ruhu şad olsun.
        gulfemkaya
        Ay film gözümün önüne geldi:((((( Anılması gereken bir isim kesinlikle
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.