19
18.9.2020
Müzik Zevki Olmayan İnsan
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   okadin
   Şimdiler de çok karşılaştığım bir durum. Niş bir müzik zevki değil bahsettiğim ama herkesin dinlemekten daha çok zevk aldığı bir müzik zevki vardır diye tahmin ediyordum ta ki bu başlığı açmama sebep olan insanlarla tanışana kadar. Özellikle Tiktok bu müzik zevki meselesini bir hayli yozlaştırdı. Siz ne düşünüyorsunuz?
    gregory_
    Zevk işte nesini konuşalım, kime ne ki kimin müzik zevki var ya da yok.
     benita
     Tiktok müzik dünyasının kanayan yarası sanırım
      sedefartuny
      Ben. O an ne dinlemek istiyorsam onu dinliyorum. Ruh halim göre şekilleniyor. Sürekli aynı tarzda müzikler dinlemekten çok sıkılıyorum.
       emrewhoisyellow
       Saçma sapan işler 1 numaraya yerleşip orada kalıyorlar bir de. O ona öneriyor, öbürü başkasına, dalga geçicez diye tıklayıp duruyoruz, ülke olarak birçok tarzda zevksizler grubu haline geldik makara yapıcaz diye
        ladydisko
        pek bir ruhu çekilmiş ve ciddi oluyorlar genelde
         haletiruhiyeg
         Ruhsuzdur, çok eleştirmeye lüzum yok.
          dr.rock
          Yalandan kısa bi intro, söz, nakarat, söz, nakarat, final Ne yaptıysa bu ülkenin dinleyicisine bu aranjörler yaptı. Kendimizce müzisyeniz prof kayıt ortamlarını az bucuk biliyoruz hani size şöyle diyim “bunlar mal anlamazlar koyma solo molo, bu besteden 3 beste çıkartırım” diyenleri biliyoruz Adam romantik şarkı yapmış. Diyor “metronomu çıkalım biraz” Besteci boynuzlanmış acısını beste yapmış Aleme göbek attırıyorlar o şarkıyla mk Sonra Bu milletin müzik zevki neden yok
           detokssuyu
           Survivor Yasin'in anlamsız şarkısını dinledikten sonra benim de düşündüğüm soru. Bu kadar da zevksiz olmamalıyız bence.
            peripedia
            İyi kötü bir tarzın olması gerektiğini düşünüyorum. Ruhumuzun gıdası dediğimiz müziğin üzerine düşmeli, özen göstermeliyiz. Nasıl bir damak zevkimiz varsa müzik zevkimiz de olmalı.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.