Müzik Zevki Olmayan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Şimdiler de çok karşılaştığım bir durum. Niş bir müzik zevki değil bahsettiğim ama herkesin dinlemekten daha çok zevk aldığı bir müzik zevki vardır diye tahmin ediyordum ta ki bu başlığı açmama sebep olan insanlarla tanışana kadar. Özellikle Tiktok bu müzik zevki meselesini bir hayli yozlaştırdı. Siz ne düşünüyorsunuz?
    gregory_
    Zevk işte nesini konuşalım, kime ne ki kimin müzik zevki var ya da yok.
     ladydisko
     pek bir ruhu çekilmiş ve ciddi oluyorlar genelde
      emrewhoisyellow
      Saçma sapan işler 1 numaraya yerleşip orada kalıyorlar bir de. O ona öneriyor, öbürü başkasına, dalga geçicez diye tıklayıp duruyoruz, ülke olarak birçok tarzda zevksizler grubu haline geldik makara yapıcaz diye
       benita
       Tiktok müzik dünyasının kanayan yarası sanırım
        sedefartuny
        Ben. O an ne dinlemek istiyorsam onu dinliyorum. Ruh halim göre şekilleniyor. Sürekli aynı tarzda müzikler dinlemekten çok sıkılıyorum.
         peripedia
         İyi kötü bir tarzın olması gerektiğini düşünüyorum. Ruhumuzun gıdası dediğimiz müziğin üzerine düşmeli, özen göstermeliyiz. Nasıl bir damak zevkimiz varsa müzik zevkimiz de olmalı.
          detokssuyu
          Survivor Yasin'in anlamsız şarkısını dinledikten sonra benim de düşündüğüm soru. Bu kadar da zevksiz olmamalıyız bence.
           dr.rock
           Yalandan kısa bi intro, söz, nakarat, söz, nakarat, final Ne yaptıysa bu ülkenin dinleyicisine bu aranjörler yaptı. Kendimizce müzisyeniz prof kayıt ortamlarını az bucuk biliyoruz hani size şöyle diyim “bunlar mal anlamazlar koyma solo molo, bu besteden 3 beste çıkartırım” diyenleri biliyoruz Adam romantik şarkı yapmış. Diyor “metronomu çıkalım biraz” Besteci boynuzlanmış acısını beste yapmış Aleme göbek attırıyorlar o şarkıyla mk Sonra Bu milletin müzik zevki neden yok
            -themoon
            Ruhsuzdur, çok eleştirmeye lüzum yok.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.