Müzik Eleştirilerinde Yapılan Hatalar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the_wilsons
   1) farklı dallardan sanatcıları karşılaştırmak; geçenlerde forumlara bakarken müzik türlerini tartışıldığı başlıklar gördüm ulan adamlar bts ve linkin parkı kapıştırıyor ve diyorlarki "bts dans ve sahne sovları olarak önde" ulan mal herif linkin park ne yapsın adam bateriyi alıp sırtındamı çalsın chester Boğazını parçalayarak çığlık attığı zaman ters taklamı atsın? adamlar gitarı dans ederek mi çalsın? hey Allahım ya :D 2)spotify de aylık dinleyiciye göre eleştiri; insanlar artık fazla dinlenen müziklere yöneliyor sadece "popüler kültür" saçmalığına uyan sözde müzikler en cok ilgiyi görenlerdır kuşkusuz ama unutulmasın ki müzikte önemli olan ne kadar dinlendiği değil aldığı ödüller,performans ve sanatsal bir değer taşıyıp taşımadığı 3)sanatçının dış görünüşüne göre eleştirme; Motienless in White adında bir grup var bilen bilir adamlar alt. metal,hard rock,nu metal felan yapıyorlar bilen bilir e haliyle adamların kılık kıyafeti tuhaf tarzları öyle neyse parçalarına gelen elestriler su: heriflerin türk kekolarından farkı yok...,ulan bu tipler bitmedimi...,bunu dinleyen ergendir aq...., lan adamların parcalarının içerigine baksanız keşke adamlar napsın metal parcasında pembe oyuncak ayımı koysun? sizinde varmı böyle düsünceleriniz?
    -lucy-
    Müzik eleştirilemez. Herkesin zevki farklı...
     luna__
     Farklı türlerde ki sanatçıların karşılaştırılması çok sinir bozucu. Şebnem Ferah ile Sezen Aksu'yu karşılaştıranlar vardı. Hayır yani biri rockda iyi diğeri popda, karşılaştırmak çok saçma ve gereksiz
      kafatamircisi
      her müzik türü kendi içinde eleştirilmeli sadece müziği değil klibi ve bestesi sözleri herşeyi eleştirilebilmeli birde rica ediyorum rap müziği eleştirenlerin oldschool biziz ag siz kimsiniz havasında rap müziğin lirikalikatesini bilmeden yapmasın.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.