Müze Müdürünün Tarihi Eser Kaçakçısı Çıkması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kablolu_kulaklik
   türkiye yine şaşırtmıyor. aydın arkeoloji müzesi'nin müdürü tarihi eser kaçakçısı çıkmış. ele geçirilen eserler müze müdürlüğüne teslim edilecekmiş.
   https://onedio.com/haber/bunu-da-gorduk-aydin-da-tarihi-eser-kacakcisi-muze-muduru-cikti-1055803
   haber
   aynı durum nedense bazı polislerde de var. adam polis ama uyuşturucu satıcısı çıkıyor...
    kalpci
    Bunda ne var ki, tarihi eserler için hırsızlığa en uygun kişi müze müdürü zaten. Bankalarıda en çok çalışanları soyar
     detokssuyu
     Bizim ülkemizde müze müdürleri muhtemelen bu yüzden bu makamda bulunmak istiyorlar ya şerefli namuslu tüm müze müdürlerinden özür dilerim ama şaşırmadım ben.
      gregory_
      çogunluk çalistigi yerde hirsizlik yapiyor bu ülkede ama ufak ama büyük , hayat sartlari bu kadar agirken daha neler olur. Bu yazdigim deli gibi çalanlara degil ama yasamak için bile çalmak zorunda kaliyor insanlar, patronlara bak vergiden çalar, isçi patrondan çalar bu böyle gider. Sistem abuk devletin vergi kanununa harfiyen uyarsan en geç 3 yil içinde iflas ediyorsun eh sonrasi zincirleme hirsizlik zaten. Asgari ücretle gecinir benim isçim diye dolanan patrona da gülüyorum sadece, en az maasi verdiginde kazançli oldugunu sanan patron niye iflas ettigini bile anlayamaz:) Burada dürüst insanlari ayri tutuyorum ama dogru ama yanlis bu bir genelleme ya da tespit diyelim, isin en garibi de devlet içindeki büyük hirsizlari çok sever hatta osmanlidan beri bu böyle galiba. Uzattim çok bakin dalganiza tek basina kahraman olamazsiniz salagi yakalarsaniz acimayin aq.
       anemik
       Şaşırmadım bu arada bizim ülkemizde hakkıyla bir yerde çalışan müdür yok gibi neredeyse özellikle devlet dairelerinde durum daha da fena
        who-am-i
        Çok sıradan işte işini hakkıyla yapan biri
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.