Mutluluk Sizce Nedir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rodya
   Bojack Horseman izlemiş olanlar ya da hala izleyenler bilir, Mr. Peanutbutter bir sahnede “Mutluluk hayatın anlamını bulmakta değil, kendini anlamsız ve önemsiz işlerle oyalamakta. Sonunda da ölüyorsun zaten.” diyip yine o tatlı gülüşünü yapmıştı. Bu kadar neşeli bir karakterin hayat felsefesi hoşuma gitti ve belki de mutluluğun anahtarı cidden budur diye düşündüm. Siz bu nihilist ve biraz da boşvermiş düşünceye katılıyor musunuz, yoksa mutluluk sizce nedir? mutlu olmak istiyorum artık. teşekkürler.
    tarantor
    Evrende zerre olduğunu unutmadan beklentileri düşük tutmaktır.
     tarcinkokankaranfiller
     Beton duvarların arasından zorluklarla çıkıp açmış bir çiçek
      mevsimlerden-sonbahar61
      Bir bebeğin kokusu
       nobody1
       Özgürlük
        madax
        gün içerisinde intiharı düşünme yüzdesinin düşük olması
         altmisbir
         bazen ailenle bazen arkadaşınla şakalaşırsın yada bir çocukla sohbet edersin yada birini mutlu edersin onun mutluluğunu görürsün işte o mutluluktur huzurdur. İllaki sevgili aşk meşk diye düşünmeyin nankör olmayın bir çok güzel detay var hayatta. En basitinden sokakta oyun oynayan çocuğun oyununa katılın paranız varsa bir çikolata vb alın o çocukların mutlu olduğunu görünce sizde mutlu olacaksınız.
          makaronlumeybuz
          Herkesin kendini içten içe rahat ve huzurlu hissettiği andır . Herkesinki farklıdır. Bir şey birkaç kişiyi mutlu edebilir ama herkes farklıdır . Herkeste aynı hissettirmez
           dj_excalibur
           Bir akşam mekandayız arkadaşlarla bende sürekli gittiğim için beni tanıyorlar. Bİr güzel içiyoruz ne varsa falan karı kız ortam yaptık. baya ilerledi falan saat dedik hadi gidelim. neyse yanımda hatunda var vurduk yola yürüyerek eve doğru dönüyoruz. yol üzeri ana cadde falan bir çişim geldi anlatamam. Etrafta müsait yer bulsam çıkaracağım işeyeceğim yanımda hatun var falan dinlemeyecem o derece sıkıştım. Artık takatim kalmadı eve de 100 metre falan var dedim hatuna ben koşuyorum artık sen gelirsin altıma yapacam yoksa, koştum geldim apartmanın kapıya kadar anahtarı zor bela çıkarttım cebimden ama kırk takla atıyorum. İki saat anahtarı deliğe sokamadım ve o an bir mutluluk ohhhhh dedim paçadan aşağı bıraktım... Sonra kapıyı açtım eve girdim kıyafetleri makineye. kıçımı başımı yıkadım temiz kıyafeleri giyip çaktırmadan hatunu karşıladım :D İşte mutluluk o an yaşadığımdı...!
            yasosuuu
            Sevdiklerinle beraber olmaktır
             amakafamiznasiguzel
             Bu başlık atılırken edebiyat yapmamız beklendi sanırım ama bence mutluluk çikolata ve dostlarımızın aynı anda yanımızda olmasıdır 🍫👫👭 Bu da bi bakış açısı sonuçta¿
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.