10
3.4.2020
Mutluluk Sizce Nedir?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   rodya
   Bojack Horseman izlemiş olanlar ya da hala izleyenler bilir, Mr. Peanutbutter bir sahnede “Mutluluk hayatın anlamını bulmakta değil, kendini anlamsız ve önemsiz işlerle oyalamakta. Sonunda da ölüyorsun zaten.” diyip yine o tatlı gülüşünü yapmıştı. Bu kadar neşeli bir karakterin hayat felsefesi hoşuma gitti ve belki de mutluluğun anahtarı cidden budur diye düşündüm. Siz bu nihilist ve biraz da boşvermiş düşünceye katılıyor musunuz, yoksa mutluluk sizce nedir? mutlu olmak istiyorum artık. teşekkürler.
    tarantor
    Evrende zerre olduğunu unutmadan beklentileri düşük tutmaktır.
     verita
     Bence mutluluk, heyecanla beklediğin şeye kavuşmaktır. Mesela bu benim için yeni gelen kargo paketini açmaktır.
      a.l.p.o.l.l.o.n
      Kendini sevmek ama bilimsel bir açıklama istiyorsan beynin kendini ödüllendirmesidir diyim sana
       wednesday-addams
       Kafan rahatsa mutlu olman lazım (bence)
        madax
        gün içerisinde intiharı düşünme yüzdesinin düşük olması
         janselihnm
         yiyip yiyip kilo almamak . düşünsene her herseye yiyorsun ama en ufak bi kilo alımı yok :) ne kadar güzelll
          kanadadabiryusuf
          kedi sevmek mutluluğun vücut bulmuş hali
           buse01
           Çikolata yemektir bence
            ayse_
            Benim için mutluluk sağlıktan geliyor. Gerisi çok önemli değil. En çok üstünde durduğum konu bu hayatımda ve sevdiklerimin hayatında tabii ki. Sağlık varsa her zaman mutlu olacağım.
             amakafamiznasiguzel
             Bu başlık atılırken edebiyat yapmamız beklendi sanırım ama bence mutluluk çikolata ve dostlarımızın aynı anda yanımızda olmasıdır 🍫👫👭 Bu da bi bakış açısı sonuçta¿
              yasosuuu
              Sevdiklerinle beraber olmaktır
               dj_excalibur
               Bir akşam mekandayız arkadaşlarla bende sürekli gittiğim için beni tanıyorlar. Bİr güzel içiyoruz ne varsa falan karı kız ortam yaptık. baya ilerledi falan saat dedik hadi gidelim. neyse yanımda hatunda var vurduk yola yürüyerek eve doğru dönüyoruz. yol üzeri ana cadde falan bir çişim geldi anlatamam. Etrafta müsait yer bulsam çıkaracağım işeyeceğim yanımda hatun var falan dinlemeyecem o derece sıkıştım. Artık takatim kalmadı eve de 100 metre falan var dedim hatuna ben koşuyorum artık sen gelirsin altıma yapacam yoksa, koştum geldim apartmanın kapıya kadar anahtarı zor bela çıkarttım cebimden ama kırk takla atıyorum. İki saat anahtarı deliğe sokamadım ve o an bir mutluluk ohhhhh dedim paçadan aşağı bıraktım... Sonra kapıyı açtım eve girdim kıyafetleri makineye. kıçımı başımı yıkadım temiz kıyafeleri giyip çaktırmadan hatunu karşıladım :D İşte mutluluk o an yaşadığımdı...!
                makaronlumeybuz
                Herkesin kendini içten içe rahat ve huzurlu hissettiği andır . Herkesinki farklıdır. Bir şey birkaç kişiyi mutlu edebilir ama herkes farklıdır . Herkeste aynı hissettirmez
                 nobody1
                 Özgürlük
                  mevsimlerden-sonbahar61
                  Bir bebeğin kokusu
                   altmisbir
                   bazen ailenle bazen arkadaşınla şakalaşırsın yada bir çocukla sohbet edersin yada birini mutlu edersin onun mutluluğunu görürsün işte o mutluluktur huzurdur. İllaki sevgili aşk meşk diye düşünmeyin nankör olmayın bir çok güzel detay var hayatta. En basitinden sokakta oyun oynayan çocuğun oyununa katılın paranız varsa bir çikolata vb alın o çocukların mutlu olduğunu görünce sizde mutlu olacaksınız.
                    tarcinkokankaranfiller
                    Beton duvarların arasından zorluklarla çıkıp açmış bir çiçek
                    /
                    0

                    Tarihe Göre

                    İçerik bulunamadı.