Mutlu Uyanmak İçin Sebep
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   uzmanjnekolog
   Ben merak ediyorum mutlu uyananların tam olarak sebepleri nelerdir? Ben tam olarak bilmiyorum da aydınlatırlarsa sevinirim. Gerçi uyanılan günde yapılacak işlerin yapılmaması belki bir tık mutlu uyandırabilir ama son 20 senedir falan ben mutlu uyandığımı hatırlamıyorum sayın dio'cular. Sizin mutlu uyanmak için sebepleriniz neler?
    irmak676
    Bugün dün gece çok kötü bi bok yediğim için çok kötü uyandım.
     _gizem_
     ağzımda b*k tadıyla uyandığım için mutlu olmanın imkanı yok
      kania_
      geç uyanıp direk öğle yemeğine geçmek
       merivella
       Mutlu uyumak
        mrsnl33
        Kahvalti
         badideasensei
         Dünün güzel geçmesi , Güzel bir rüya görmek, Uyandığında seni mutlu eden bir şey yaşaman, Kalktığında hazırlanmış şekilde seni bekleyen bir kahvaltı , Evde az insan varken uyanmak vb. Mutlu uyanmak için sebepler olarak sıralanabilir. Ve bu gün mutsuz uyandım.
          black_390
          Gece okuduğum ve diğer gece okumaya devam edeceğim kitabı düşünüp mutlu uyanabilirim . Yada bu sabah pizza yicem die mutlu uyandım. Bence kendine hedef koyarsan mutlu uyanırsın.
           moon_night
           Uyanmamak
            esrik-akilli
            Giden günün geri gelmeyecek olması. Geriye dönüp bakınca mutsuzluk içinde yüzmüş bir ben görmenin gereksizliği. "Haydi işte sana bir gün, nasıl istiyorsan öyle yaşa." dendiğinde depresyondan depresyona sürüklenerek bitirmek istemem şahsen. Çünkü neden olmasın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.