1
24.7.2020
Mutlu Kaya Umut Arıyor
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mrlawyerkk
   Beş yıl önce bir müzik programında tanıdığımız Mutlu Kaya sevgilisi tarafından vuruldu. Mutlu’yu %92 engelli bırakan Veysi Ercan beş yılın sonunda serbest bırakıldı. Mutlu’nun bakımını üstlenen ablası Dilek Kaya geçtiğimiz mart ayında bir astsubay tarafından vurularak öldürülmüştü. Mutlu Kaya’nın tam teşekküllü bir hastanede tedavi olabilmesi için Twitter’da #MutluKayaUmutArıyor hashtagi açıldı.
    okadin
    Kimsenin sesi çıkmıyor. Kimse Mutlu’ya yardım etmiyor. Neden? Genç kızlarımız öldürüldüğünde öfkeden deliye dönüyoruz. Mutlu ölmediği için mi destek görmüyor. Gerçekten her birimiz o kadar ikş yüzlüyüz ki. Yazık bize çok yazık.
     detokssuyu
     Mutlu’ya bakan ve defalarca kadına şiddet bitsin diye bağıran abla Dilek Kaya bir erkek tarafından öldürüldü. Bu kalbi iyileştirmek çok zor artık. Mutlu %92 engelli bırakılıyor, ablası öldürülüyor. Bu nasıl bir dram.
      sedefartuny
      Gerçekten bu nasıl bir kader? Yarışmaya katılıyor, hayatının şansı belki de. Herkes tarafından çok seviliyor. Sesine hayran kalınıyor. Yolu açılıyor. Ve adına maalesef sevgili denilen sevgiden bir haber bir insan tarafından başından vuruluyor. Çok acı.
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.