Mustafa Keser'in Bülent Ersoy'a "Seni 'Diva' Değil 'Divan' Yaparlar" Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cherry-cupcake
   Mustafa Keser ile Bülent Ersoy Star TV'de yaptıkları Benzemez Kimse Sana programdan sonra kavgalı olmuşlar. Mustafa Keser diyor ki, "Bana oradan Keser diye bağırıyor. Kimsin lan sen bana o şekilde bağırıyorsun. Arkasından "Kürdo, kürdo" bana Kürdo diyor. Keser senin babanın uşağı mı lan öyle çağırıyorsun?" Olay bu kadarla da sınırlı kalmıyor, Bülent Ersoy'un küçücük çocukların bile ekmeğiyle oynadığını ve bunu işten atın dediğini söylüyor. Saat 4'te girdiği makyaj odasından 8'de çıktığını ve oldukça saygısız olduğunu söylemiş. Şunları da diyor Keser, "Gelelim DİVA meselesine. Divanın kelime anlamı, sanat dallarında üst düzey olarak bilgi, beceri ve donanıma sahip kadın sanatçıdır. Olay bu. Size sanki Diva erişilmez mertebede bir yaratık olarak aktarılıyor. Böyle süperstar gibi bir şey değil bu. Divalığa iş kalırsa size geçmişten bir kronolojik isim sırası yaptım. Geçmişte Müzeyyen Senar, Safiye Ayla, İnci Çayırlı, Perihan Altındağ varken Divalık sana mı kaldı? Nesrin Sipahi, Gönül Akkor, Emel Sayın, Gönül Yazar... Bunlar varken sana mı kaldı? Diva kadın sanatçıya deniyor buna dikkatinizi çekeyim. Bir Ayşe Taş varken, Çiğdem Yarkın, Melda Kuyucu, Canan Sezgin Ceylan, Gül Yazıcı varken bunların hepsi seni sekize katlar. Seni Diva değil divan yaparlar."
   https://www.youtube.com/watch?v=JmnCdO-D7lY
   https://www.youtube.com/watch?v=JmnCdO-D7lY
    fairytale-
    Bu sanatçıların kendini ulaşılmaz sanmalarına ne demeli .P haklı bulmakla beraber Bülent hanım kendisini s*ker jfjfjf
     derinfeylesof
     Mustafa Keser kim ilk defa görüyorum, duyuyorum
      agac-ceviz
      Adamı nasıl çıldırttılar ya bir yandan haklı ama neden bu hanfendi beybi ile program yaparsın biliyorsun bu kadın bir oturuşta bizon yiyenlerden normal
       sedefartuny
       Bir şekilde konuşayım da nasıl olursa olsun. Bir tık bir izlenme daha alayım da imajıma olumsuz etkisi mi olur kişi markamı etkiler mi hiçbirinin umrunda değil.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.