Müslüme'nin Tutuklanan Dedesi, Babası Çıktı İddiası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   turuncu_sapka
   Kaybolduktan sonra cansız bedeni bulunan Müslüme'nin dedesi tutuklanmıştı yapılan DNA sonucu babası olduğu ortaya çıkmış. Sabah sabah bu haberi görünce ne diyeceğimi şaşırdım sizlerle paylaşmak istedim.
   https://www.ntv.com.tr/turkiye/dna-sonuclari-ortaya-cikti-muslume-yagalin-dedesi-babasi-cikti,MzASPbdocUm14IiL14cMOA
   https://www.ntv.com.tr/turkiye/dna-sonuclari-ortaya-cikti-muslume-yagalin-dedesi-babasi-cikti,MzASPbdocUm14IiL14cMOA
    nldr
    midem bulanıyor Allah belanızı versin yıllarca amcası,dayısı tarafından tecavüze uğramış genç kızları namusumuza leke getirdi töre deyip öldürdünüz. Gelinlerinize tecavüz ettiniz yetmedi torunlarınıza saldırdınız sonu hiç gelmeyecekmiş gibi her geçen gün biraz daha umudumuzu kaydebiyoruz. küçücük ya küçücük nasıl kıydın nasıl yaptın Allah belanı versin
     patronicee
     Müge Anlı bir açıklama yaptı. Basına yansıyanlar doğru değil. Yıl sonuna soruşturma bitecek ve ozaman açıklama yapılacakmış. Yayın yasağı olduğu için açıklama yapılmıyor ve inanmayın diyorlar. Beklemek lazım. Gerçi ne olursa olsun minicik bir nefesi bu dünyaya çok görmenin töleransı edilemez.
      nickimdebileolmaz
      Anadolu da çocuğun babası çocuğun kendi çıksa şaşırmam çok değişik kafada oradaki insanlar, küçücük melek gibi çocuğa öldüren insan idam edilmeli.
       faruktekin
       allah belanızı versin. anadolu irfanınıza sokayım ben, iğrenç bir millet.
        asit
        En kötüsü de bu haberlere alıştırılmış olmak. Bu olayları okuyup tepki veremiyorum artık susup tiksinip geçiyorum. Çok üzgünüm :(
         maskoff
         sokakta el ele çift görse bu dede ortalığı ayağa kaldırırdı namus yok bu gençlerde diye. senin ben gelmişine geçmişine sıçayım.
          jamiryuu
          Küçücük can ya küçücük can nasıl kıyabildin, öyle çirkin insanlık dışı şeyleri nasıl yapabildin aklım almıyor yemin ediyorum aklım almıyor. Herkes üzgün ve ne diyeceğini bilmiyor, nasıl tepki vereceğini bilmiyor, ne kelimeler dökersek dökelim bizi tatmin etmiyor. Bu ilk değil ve eminim son da olmayacak. Çok zor değildir ya hiç zor değil adaletin bunun gibi kansızlara hak ettiği cezayı uygulayacak şekilde değiştirilmesi. Vahşice bil ölüm mü ? Herkes ister bunu. Vahşice bir eziyet mi ? Herkes ister. İbretlik bir hale getireceksin ki kimse böyle bir şey yapmayı aklından dahi geçiremesin. Ülkenin düzeni ve hatta dünyanın düzeni bu şekilde olmalı, adalet bu şekil de sağlanmalı.
           miller
           umarım bu bilgi gerçek değildir...
           https://twitter.com/amaciolankadin/status/1463976287203115012
           https://twitter.com/amaciolankadin/status/1463976287203115012
            noway
            ruhum daralıyor şu haberleri okudukça kimseyi masum göremiyorum berbat zihniyetliler böyle ailede dünyaya gelmek bu yavru meleğin şanssızlığı
             mrsnl33
             Bunları görünce, insanligindan da utanıyorsun.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.