Müslüman Bir Topluluk Olmamıza Rağmen Neden Onun Gerektirdiği, Verdiği Emirler Gibi Yaşayamıyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   srdrdmrl77
   Evet çağımız internet çağı , az çok araştırmış sınızdır , Avrupa'da , kuzey ülkelerinde daha çok olmak üzere çoğu hıristiyan veya yahudi ülkelerde hak yememek , saygı,sevgi önplanda ve biz onlara gavur diyoruzda. Bizim dinimiz hak yemeyin , haram yemeyin demesine rağmen . Saygı yoksunu ,hakyiyen,haram yiyen bir toplum olduk.
    kafatamircisi
    Bir ülkeyi ele geçirmek icin balistik füzelere tanklara gerek yoktur... eğitimin kalitesini dine düşürmeniz yeterlidir. Bana din ile gelişmiş bir ülke gosterin bende size bilim ile geri kalmış bir ülke göstereyim (alıntıdır sözlerin kime ait olduğunu bilmiyorum)
     sekr_hali
     Gerçek şu ki,İnsanlar kendi iç dünyalarını Değiştirmeden Allah onların durumunu Değiştirmez.(ra'd 13/11)
      kalpci
      Çünkü para etmiyor Aslında Allaha esas inanmayanlar koyu müslümanlardır. Din öğrenildikçe pozitif hayatla çekişkileri göze batmaya başlar. Ama çeyrek müslümansan okumazsın böylece gerçekleri apaçık görmezsin, mistik bağlantılar sana yeter. Koyu müslümanlarda bunları miss gibi kullanır
       gulfemkaya
       Herkes kendine nasıl kolay geliyorsa öyle yaşadığı için. Kendine göre din kuralları eviriyorlar. En önemlisi de kendi inancından yaşayışından çok başkasının inancına bakıp laf ediyor
        sairsel
        https://youtu.be/b8ymAhOwjys
        https://youtu.be/b8ymAhOwjys
         eliff04
         Çünkü çoğu kişi inandığı dini tanımıyor, araştırmıyor. "inandığımı söylediğim din benden ne istiyor?" diye dönüp bakmıyor. Eğer bakıp araştırsalardı zaten şuan çoğu kişi ateist olurdu. Çünkü o kadar çok rahatsız edici şeyler var ki sadece Müslümanlıkda değil tüm dinlerde. Bu yüzden ateist olmaktan başka çare kalmıyor. Ama aslında ateizmin de doğru yol olmadığını biliyorlar.
          leb
          ateistim çünkü
           gizemino
           Müslüman bir topluluk olarak nitelendiremeyiz cunku
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.