Mülteciler/Mülteci Komşular
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ramazankaraca
   Yan dairemizi suriyeli bir aileye kiraya verdiler 1 seneyi aştı 1 seneyi aşkındır evimde huzur yok çıldırıyoruz şuan ev sahibini çağırdım gel dedim beni düşürdüğün hale bak 100tl fazla kira alıyorsun ama benim evimin huzuru kalmadı. babamı bu sene kaybettim hastanede yattığı dönem hastane ev iş derken günde 2 saat 3 saat uykuyla duruyorum gece 3 te kapılarına saldırdım susun artık die susmadılar 3+1 evimi 1+1 olarak kullanıyoruz bir çaresi yok mu bunun artık evimi satıp gideceğim....
    cinayetvaraga
    toplum kimyası bozuluyor. bu sadece mültecilikle alakalı değil, normal zengin arap da geliyor satın alıyor ama yaşam tarzı bizi rahatsız ediyor.
     ggggggg
     Açıkçası sevmiyorum Suriyelileri hep ayrı bir olayla gündemdeler rahat durmuyorlar, kendi ülkemizde onlar yüzünden huzur bulamıyoruz kiralık ev bakıyorduk bir ara hangi evi sorsak 3'ünden biri Suriyelilere verilmiş. Başka ülkelerden mülteciler de var ama hiç gündeme gelmiyorlar sessiz sakin yaşıyorlar.
      vsjvsjvsjv000
      Alo 181 e şikayet ettiniz mi?
       _gizem_
       iyi ki komşum yok haa
        nickimdebileolmaz
        Polise şikayet ediyorsun rahatsız etmeye devam ederlerse tekrar şikayet et ikinci şikayetten sonra polis bin tl gibi bir ceza kesebiliyor.
         esseref
         polis çağır hiç değmez bunlarla uğraşmaya
          ezgizm
          İhbar edeceksiniz. Bu sadece mülteciler için geçerli değil ki. Genele bakınca evet saygısızlar, bulundukları ülkenin yasalarına riayet etmiyorlar ama bunu yapan milyonlarca vatandaşımız da var.
           me_out_bye
           Ev sahibene değil başkanına kızacaksın niye hala gitmediler ? Ömürlük mü aldık ?
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.