Muharrem İnce'nin İlgi Çekmek İçin Sarf Ettiği Sözler (31 Ocak 2021)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Son dönemde CHP'den ayrılan milletvekilleri haberlerini oldukça sık duyuyoruz. 'Memleket Hareketi' başlatan ve parti kurma çalışmalarını sürdüren Muharrem İnce de yeni bir parti kuracağını ve bugün istifasını veren diğer 3 vekil ile birlikte hareket edeceklerini söyledi. Bu şekilde oyların bölündüğünü, ortalıkta suyu bulandıran çok fazla parti olacağı kanısındayım. Ancak bir yandan da artık yeni kanlar ve fikirler gerekiyor olabilir. Çoğu parti çok geleneksel kaldı. Bu yeni partiler Türk Siyasi tarihinde umarım güzel ve iyiye doğru bir kırılma yaratır.
    eo110
    Mevcutlardan bölünüp yeni oluşum içerisinde olanların yeni kan veya fikir getireceğini sanmıyorum.Güzel bir ivme yakalayıp çok popüler olmuştu ancak o popülariteyi kaybediyor düşüncesindeyim.
     peripedia
     Çok anlamsız bir noktaya geldi bu parti işi. Nicel düşünüyoruz. Niteliksel hiçbir anlamları yok son kurulan partilerin. Kendilerini de doğru anlatamıyorlar. Bir parti kurma yarışı söz konusu ama umarım vatana millete faydası olur zararı olmaz.
      hogwartsmektubugelmeyen
      İnce ince ayrılıklar..
       belizzimaaa
       Tam bi eski sevgilisin Muharrem İnce...
        strangestar
        Ne farkedicek ki herkes cebine bakıcak o yüzden ha akp ha CHP ha mhp
         kisi
         Oylar bölünmesin diye her yapılana boyun eğecek değil insanlar. Eğse bile ülkenin faydasına olmayacağı malum. Bana kalırsa oylar tamamen bölünsün ve parti yerine isim isim milletvekili seçelim.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.