Muharrem İnce: 'Millet İttifakı'nın Abdullah Gül Üzerinde Anlaşacağını Duyuyorum'
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Millet İttifakı ile ilgili 'Adaylık için Abdullah Gül üzerinde anlaşacaklarını duyuyorum' dedi. Haber Global'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan İnce, Abdullah Gül ile ilgili bir soruya 'Millet İttifakı'nı birleştirir. Daha önce Kemal Bey'in adayıydı zaten. Benim olduğum seçimde Kemal Bey'in adayıydı. Meral Hanım ve ben bastırdığımız için vazgeçtiler o projeden. Yoksa adayları Sayın Gül'dü. Ben anlaşacaklarını düşünüyorum Sayın Gül üzerinde. Bekliyorum, yorumda bulunmak istemiyorum.' dedi. İnce, 'Bilgiye dayalı mı konuşuyorsunuz?' diye soran gazetecilere 'Ben öyle duyuyorum. Konuştuklarını duyuyorum' yanıtını verdi.
   https://onedio.com/haber/muharrem-ince-millet-ittifaki-nin-abdullah-gul-uzerinde-anlasacagini-duyuyorum-1022336
   Detaylar
    peripedia
    Yine mi Gül ya? Başka adam yok mu bu ülkede aday gösterebileceğiniz. Neden denenmişi deneyip başka sonuçlar elde etmeye çalışıyorsunuz ki?
     sairsel
     Yok daha neler!
      gregory_
      bu kadar aptal olamazlar demek isterdim ama pek de emin degilim
       kalpci
       Sadece dinazor siyasetçileri hasta eden mikrop üretsek kafa kafaya verip. Ölmesinler, günah. Ama çekilmek zorunda kalsınlar. Abdullah Gül nedir aga. Boşanıp boşanıp yeniden evleniyoruz. Sklmeye doymuyoruz mk
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.