Muhafazakarlık Tehlikeli mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Oluduğum bir makalede muhafazakarlığın daha doğrusu radikal muhafazakarliğın bizi 1990 lara geri döndürüp ülkeyi tehlikeye sokucağını o yüzden z kuşağını modern görüşlü yetiştirmezsek sonumuzun afganistan ya da iran gibi olucağını yazıyordu tabiki kimsenin dini yaşayış tarzı bizi ilgilendirmez fakat küçük çocuklara bile seçme şansı verilmeden bu radikal düşüncelerin empoze edilmesini doğru buluyormusunuz? Yani aslında iki ucu boklu deģnek diyebilirim ama sizinde görüşünüzü merak ettim
    buse01
    Bir arkadaşım vardı aşırı muhafazakardı sınıftan bir erkek onunla konuşsa direk kaçar giderdi benimle de erkeklerle muhattap olduğum için pek yanımda kalmazdı, suratını asardı çok garip kızdı çok
     gregory_
     Her konudaki muhafazakarlik son derece tehlikeli.
      ggggggg
      Her şeyin fazlası ve aşırılılığı tehlikeli
       tsukyomi
       Ülkenin geldiği duruma bakılarak da fikir edinilebilir.
        strangestar
        Görünüş değil fikir ve akılı modernleştirin sonra ye kürküm ye olayına döner.
         pazartesi
         Her fikrin radikali sıkıntılıdır
          entersandman
          Muhafazakar laik olana karışmadığı sürece sıkıntı yok. ama muhafazakarlar istiyorki herkes onlar gibi olsun. işte bu sıkıntı. o yüzden tehlikeli evet.
           sadokes1985
           Her şeyin aşırısı tehlikeli
            bisosyolog
            Muhafazakarlık sıkıntı değil. Dünyanın pek çok yerinde muhafazakar yaşam biçimler mevcut. isteyen istediği gibi yaşasın. Zaten muhafazakarlık deyince sadece dini olarak olaya bakmamak gerek. İsteyen istediğiyle evlensin, istemeneyen evlenmesin isteyen inansın ya da inanmasın.. Bunlar değil sıkıntı. Sıkıntı olan cebren ve hile ile zorlamak insanları. Muhafazakarlığı dayatmak.
             hogwartsmektubugelmeyen
             Muhafazakarlık değil, bunu başkalarına da dayatmaya çalışmak tehlikeli. Bu sadece muhafazakarlık için değil tüm yaşam biçimleri için öyle.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.