Muğla'da Boksör Sevgilisi Tarafından Öldürülen Zeynep'in Otopsi Raporu Açıklandı: 37 Defa Bıçaklanmış
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   DHA'nın aktardığı bilgiye göre, Muğla'da geçtiğimiz Mayıs ayında erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu tarafından öldürülen Zeynep Şenpınar'la ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Sulh Ceza Hakimliği'nce 'Canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürme' suçundan tutuklanan Kemaloğlu hakkında hazırlanan iddianamede önemli bir detay daha belirlendi. İddianamedeki otopsi raporunda Zeynep Şenpınar’ın vücudunun çeşitli yerlerinde 37 bıçak darbesi bulunduğu, bunlardan 13’ünün öldürücü olduğu, sağ-sol akciğer, kalp, karaciğer ile sağ böbreğinde kesikler bulunduğu belirtildi. Zeynep Şenpınar’ın yanağının üst bölgesindeki, çenesinin altındaki ile her iki dizindeki yaraların darp sırasında oluştuğu bilgisi yer aldı. Öte yandan polis ekiplerince yapılan incelemede Şenpınar'ın bir arkadaşına, 'Ahmet ile net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de' yazılı mesajı attığı ortaya çıktı. Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından 'İki cana kıydınız, gözünüz aydın' paylaşımı yaptığı belirlendi. Ayrıca Şenpınar'ın cinayetten 2 hafta önce Kemaloğlu'ndan şiddet görmesi nedeniyle polis merkezine giderek şikayetçi olduğu, Kemaloğlu'na 15 gün evden uzaklaştırma cezası verilmesi üzerine ertesi gün şikayetini geri çektiği öğrenildi. Kemaloğlu'nun son olarak 28 Ağustos 2019'da 'cinsel saldırı ve kasten yaralama' suçundan gözaltına alındığı ve savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.
    burciko
    Bir TC gerçeği kadın ölmeden kurtulamıyor, adam cinsel saldırı ve kasten yaralamadan gözaltına alınıp sonra serbest bırakılıyor bu nasıl bir ülke, bu nasıl bir adalet gerçekten diyecek hiç bir şey yok.
     arifersan
     Amk bizde boksörüz ama eve giren bir böceği bile peçeteyle alıp üstüne bir peçete daha sarıp öyle dışarı bırakıyoruz ölmesin diye. Spor centilmenliktir, spor ahlaktır, spor hoşgörüdür. Atam sen gittikten sonra sporcunun zeki çevik ve ahlaklısı kalmadı kusura bakma
     /
     0

     Tarihe Göre

     İçerik bulunamadı.