Müge Anlı'yı Ölümle Tehdit Eden Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun İçin Hapis Cezası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Müge Anlı'yı ölümle tehdit eden Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakaret ve tehdit suçlarından toplamda 2 yıl 4 ay 19 gün hapis cezasına çarptırıldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı programında Aleyna Çakır cinayetini konu edinmesinin ardından Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun tarafından hedef gösterildi. Anlı'yı ölümle tehdit eden Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun'un cezası belli oldu. Sabah'tan Atakan Irmak'ın haberine göre, Ümitcan Uygun ve ailesi tarafından sosyal medya üzerinden ölüm tehditleri ve hakaretlere maruz kalan Müge Anlı, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına başvurarak kendisini hedef alan Ümitcan Uygun, Burak Uygun ve Erol Uygun hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık şikayet üzerine, 3 şüpheli hakkında başlattığı soruşturma kapsamında Müge Anlı hakkında sosyal medyada paylaşılan hakaret ve tehdit içerikli içerikleri inceleme altına aldı.
   https://onedio.com/haber/muge-anli-yi-olumle-tehdit-eden-umitcan-uygun-burak-uygun-ve-erol-uygun-icin-hapis-cezasi-1005241?ref=slider1
   Detaylar
    detokssuyu
    Katil ve çevresindekiler katil oldukları için değil. Ünlü bir simayı ölümle tehdit ettikleri için mi cezalandırıldılar yani. Bu mudur?
     eflayilmaz
     Inanilmaz ha ne suçlar var sadece 2 yıl tehdidi cezası alabiliyor valla garip
      silmarillion
      Kanlı nigar lan bu öyle tehdite gelir mi? :)
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.