Müge Anlı Yalnızca Bana mı Samimiyetsiz Geliyor?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   Uzun zamandır Müge Anlı izleyicisi olarak yaptığı birçok işte hakkını teslim etmem gerek. Yıllardır birbirinden habersiz büyüyen kardeşleri birleştirdi, anneleri yavrularına kavuşturdu. Bunların yanı sıra sayısız davayı çözdü, kapanmak üzere olan dosyaların üzerine gidip katili buldu ve bunu izleyicileriyle birlikte yapıp büyük bir saygı kazandı. AMA... Bunun bir de aması var. Bunun yanında Müge Anlı'nın popülist davranışları beni rahatsız ediyor. Köylüleri çok kolay bir şekilde aşağılıyor. Yandaş tarafta olduğu için bazen söyleyeceklerini oldukça cüretkar bir şekilde dile getiriyor Van depremi örneğinde olduğu gibi. Rabia Naz olayı da bir şekilde çözülemedi sanırım. Orada da siyaset devreye girince apar topar kapatıldı konu. Öyle hak hukuk derken, güçlüler hukukuna boyun mu eğiyor, öyle işine mi geliyor tam olarak bilmiyorum. Belki de yanılıyorumdur fakat bana eskisi kadar samimi gelmiyor.
    ahmetsakar
    oldukça cesur bir kadın. yani takip ettiğim falan yok ama bir sürü tehditler almasına rağmen aslan gibi dimdik duruyor. insanları aşağılar gibi konuştuğuna şahit olmadım ama konuşuyorsa da iyi ediyor davarlara.
     benita
     Birçok çözülmemiş olayın programla birlikte çözüldüğü söyleniyor, failler suçunu gözaltında değil programda itiraf ediyor. Adalet sisteminin çözemediği olayı Müge Anlı çözüyorsa, bırakalım mahkemesini polisini o zaman hepimiz programa başvuralım? Eksik ya da yanlış bildiğim bir şeyler var o yüzden taşlar oturmuyor bende.. bilen varsa dinlerim
      libidio
      NEDEN? Kadın olduğu için mi? Direndiği için mi? Dik olduğu için mi? Korkusuz olduğu için mi? Nedennn?
       rocknrollbabe
       Aynen bir tek sana samimiyetsiz geliyor 👍🏻
        cokbilmisdegilcokbilen
        Valla sanırım sadece sana:) yani bana baya samimi geliyor
         cixmq
         Samimiyetsiz gelmiyor bana 1 2 kere izledim gayet samimi geldi onun dışında tek sıkıntısı sabah sabah beni uyandıran ses olması :)
          roar
          Rabia Naz Vatan cinayetinde susarken şimdi bangır bangır bağırması çok samimiyetsiz.
           rarero
           Siyasi rant işin içine girince bambaşka bir kadın oluyor. Bunun dışındaki konularda fena sayılmaz. Ama insani ilişkilerinin çok zayıf olduğunu düşünüyorum.
            _umut_
            Hiçbir programını izlemedim. Sadece videolarına filan denk geldiğim bir kadın. Sadece konuşması tavırları hal ve hareketlerinden yola çıkarak söylüyorum ki bana da çok samimiyetsiz ve sahte bir karakter gibi geliyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.