Müge Anlı’nın Polisçilik Oynamasını Doğru Buluyor musunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Müge anlının sıkı bir takipçisi değilim, genellikle gündemde olunca bir haberi bakıyorum. Öncesinde yaptığı şeyden hoşlanmıyordum. Adalet organları nerede niye bu kadın bu işi yapıyor diye. Ancak baya Twitter'dan adalet ve yargı dağıtılması gibi bir olaya dönüştü bu durum.. İşin kötü tarafı, aslında bu iyi bir şey değil bence kötü bir şey. Çünkü bu ülkedeki birimlerin yavaş yavaş çökmeye başlaıdğını gösteriyor. Devlet organları çöktüğünde yargıyı başkaları dağıtır. Ancak bu yargı dağıtanlar her zaman Müge Anlı kadar iyi olamıyor maalesef. O nedenle bence anlık olarak şahane, ancak özünde tehlikeli bir durum.
    issizmadaaam
    E kadın yıllarca çözülememiş olayları çözüyor? Cahil cahil konuşmayın. Medyanın gücü her zaman olayları başka boyutlara taşır ve hızlandırır. Kadın aslında bir gazetecenin tam da yapması gerekeni yapıyor. Olayları araştırıp aydınlatmaya çalışıyor. Orada burada onun götü yok bunun sevgilisi diye dolansa daha mı iyi? Niye bu ülkede kimseye yaranılmıyor?
     cinayetvaraga
     Memlekette her şey çok doğru bir bu kadın kaldı yanlış. haftalardır kadını yargılayıp duruyorsunuz. Hava karanlıkken herkes saklanacak yer buluyor, bazen kendi de kararıyor hep saklı kalıyor. ama bu kadın işi tv yolu ile ülkeye açınca bir anlığına aydınlanıyor etraf ve zanlı panikliyor, suçlu psikolojisine yenik düşüp tez yakalanıyor. ele veriyor veya kaçamıyor. Müge tam olarak onu yapıyor işte. adil değil zırvalıklarını bırakın. ülkede en azında fazladan 2 dava sonuçlanıyor kadın sayesinde. 1, 0'dan büyüktür. böyle bakın bence.
      meyvesebze
      Yaptigi poliscilik deil kadin gazeteci sunucu Polis kapi kapi gezer savcisi olay yerine gider Tanik ararlar sanik ararlar Kadin ekran karsisinda buyuk kitlelerin izledigi programda aninda gorgu taniklarina ulasabilio Sosyal medyanin,medyanin,haberlesmenin gucunu biliyoruz.Anlatmaya gerek yok.Bu kadinda bunu kullaniyor.Cokta iyi yapior Kaldi ki zaten emniyet,jandarma gucleriyle birlikte calisiyor
       rocknrollbabe
       Keşke polisler polisçilik oynasa da gerek kalmasa 😂
        hickurusu
        Bu kadından ne istiyorlar anlamıyorum. İşin aslı ben sosyal medya hariç pek takip etmiyorum lakin ne gibi bir yanlışı olabilir ki yardım etmeye ve mesleğine yapmaya çalışmaktan.
         samyeli90
         Polisçilik yapmıyor mesleği gazetecilik onu yapıp olayları araştırıyor bunun sonucuda polisler gereğini yapıyor
          benita
          Benzer başlıkta aşağıdaki şekil bir soru sormuştum, programı destekleyen kimse cevap vermemiş, ben yine sorayım belki mantıklı bir cevap gelir bu defa; Birçok çözülmemiş olayın programla birlikte çözüldüğü söyleniyor, failler suçunu gözaltında değil programda itiraf ediyor. Adalet sisteminin çözemediği olayı Müge Anlı çözüyorsa, bırakalım mahkemesini polisini o zaman hepimiz programa başvuralım? Eksik ya da yanlış bildiğim bir şeyler var o yüzden taşlar oturmuyor bende.. bilen varsa dinlerim
           pazartesi
           Çoğu dosyayı savcılık gönderiyor 🤷‍♂️. Onuru olan savcıların adalete ulaşmasını sağlamasını destekliyorum.
            herseyinaktivisti
            Kararsızım
             rotasizkerim
             Müge Anlı başlığını görmüşümdür ve konuya giriş yapıyorumdur.
             https://www.youtube.com/watch?v=zIFrUXNwJ1I
             https://www.youtube.com/watch?v=zIFrUXNwJ1I
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.