Misvak Dergisi'nin Çanakkale Zaferi'nin Mimarı Olarak Atatürk Yerine Sultan Abdulhamid'i Seçmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   miller
   Ulan ne güzel kafalar yaşıyorsunuz ya 😐
   https://twitter.com/misvakdergi/status/1372554096641769472
   https://twitter.com/misvakdergi/status/1372554096641769472
    killforyou
    bu alternatif tarihi nasıl yazıyorsunuz lan. oradaki komutanlar yerine tekneye binip kaçan adamı nasıl baş tacı yapalım? enteresansınız. zamanınız geçecek. tarih kitaplarında olur ya 1670-1695 arası bilmem ne dönemi diye. aynen o dönem gibi bir dönem yaşıyoruz. bu günler de geçecek. herkes hak edene hakkını verecek. MUSTAFA KEMAL ATATÜRK komutanımızdı. oradaki yüzbinlerce silah arkadaşıyla savaştı cephede. abdulhamit keşke orada olsaydı ben neden soyumun atasına sırt çevireyim? ama orada yoktu işte. fatihle, selimle nasıl gurur duyuyorsam atatürkle de öyle duyuyorum. şu osmanlıcılık oyununuzdan bir o kadar sıkıldım. ne zaferi ne abdulhamidi ya. adam kaçmış lan.
     mrsnl33
     Adamı yüceltmek için ne sacmalayacaklarini şaşırdılar.Abdulhamide Canakkake kahramani demek Ataturkede,Canakkaledeki sehit ve gazilerede hattaTürk tarihinede büyük hakarettir.
      berat-albayrak-official
      Madem abdülhamidin tabyaları o kadar yardımcı oldu, biz neden 300.000 vatan evladını kaybettik? Adam kumdan kale yaptırsaydı daha sağlam olurdu.
       strangestar
       Linç yicem de yazıyım ya niye lan neden Abdülhamit tabyaları yollamış olabilir de conkbayırında galiba çıkartmayı öngören Atatürk ve silah arkadaşları neden tarihimizi beraber kabullenemiyoz niye o tarihe yakışacak işler yapmamız gerekirken böyle bir şeyler yaşanıyor
        karolunita-
        Yine bir cühela yavrumuzun yaptığı bir saçmalık. Ne diyeyim artık diyecek bir şey de bulamıyorum
         badideasensei
         Bunların sıradan şekilde karşıma çıkması gücüme gidiyor. Mustafa Kemal Atatürk'ten ve SAPINA KADAR VATANSEVER OLAN TÜRKİYE HALKINDAN korkuluyor mu?bejdbjsbd Gülünç ve sinir bozucu.
          arasserin
          Sakin kalmaya çalışıyorum da şu tarihi ve gerçeklerini kabul edin artık yeter be
           fromspace
           Alçak pust
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.