26
25.10.2020
Miss Turkey 2018 Güzeli Şevval Şahin'in Sıçıp Batırması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dedikoduvar
   Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin'in "Sorgu Sual"de rezil olduğu anları izleyebilirsiniz. İzlerken yerine utanacaksınız ama onu şimdiden belirtmek istiyorum. Şu soruların hiç birine cevap veremedi: Türklük nedir? Türk ne demek? Atatürk'ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz? İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz? İlk kıtasını okur musunuz? İstiklal Marşı'nı kim yazdı? Türkiye'de kaç coğrafi bölge vardır? Fahrettin Koca kimdir? Sırf biraz güzel,seksi diye; gram beyni olmayan, kendini hiç geliştirmemiş, vatandaşı olduğu ülke hakkında en ufak bir şey bilmeyen, yaşadığı topluma ve o toplumun değerlerine bihaber olan şu insanlara artık prim vermemiz gerekiyor. Şu insanlar nasıl ünlü olabiliyor? Nasıl hiç bir vasıfları yokken bolluk ve zenginlik için de yaşabiliyor?
   https://www.youtube.com/watch?v=D7fDdPr6HDo
   https://www.youtube.com/watch?v=D7fDdPr6HDo
    djsinemovic
    Açıklamasını izledim ingilterede büyümüş ilkokul eğitimi dahil orada almış. Buraya yarışmadan sonra gelmiş. Bilmemesi gayet normal bence. Bizimle aynı değerleri paylaşmaması normal yani bizim değerlerimize bir saygısızlık yapmamış sonuçta. Kadını programa davet eden diğer iki kadının işgüzarlığı kimse kusura bakmasın. Çağırmışlar hazır kadın gündemdeyken üzerinden prim yapacaklar, bilmediği soruları yayınlamamayı kabul ettikleri halde anlaşmayı bozmuşlar. Sözde güzel kadın ama bakın aptal, kültürsüz diyerek aşağılayacaklar bildiğin çekememezlik. Madem öyle siz bu kadını çağırmadan illa ki araştırmışsınızdır nerede büyüdüğünü. Uluslararası siyasetle ilgili birşeyler sorun. Kadın cidden cahil midir değil midir bilemem ama bu soruları bilmemesi asla bir ölçüt değil bence.
     alper_
     İnsanlar bazı şeyleri hatta önemli şeyleri bilemeyebilirler, bunlar onların hatalarıdır. Ama programın bu bölümde ki amacı, Sadece Şevval Şahin'i aşağılatmak ve linçletmek. Yani bence eleştirilmesi gereken Şevval Şahin değil değişik sunucular. (alıntıdır kopyala yapısstırr yaptım)
      mehmet_08
      reklam yapıyor bakın hepiniz öğrendiniz kızı şimdi. 1 haftaya dedikleri unutulur sonra makyaj malzemesi satmaya başlar. bu kadar mı mal bu halk amk
       gulfemkaya
       Kız İngiltere'de doğup büyümüş daha sonra Türkiye'ye gelmiş. Bilmek gibi bir zorunluluğu yok. Herkes birbirinin hayatına karışmaya ne kadar meraklı ya. Sunucuların yaptıkları muamele bence çok önyargılı, küçümseyici
        cinayetvaraga
        soranlara Türkiye güzeliyim dersin tatlım.
         gregory_
         Prim verdin simdi.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.