Misafirinizin, Evinizde Yaptığı En Tuhaf Şey Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lusnika
   Evimize gelen misafirlerimizle bazen çok ilginç anlar yaşayabiliyoruz. Sizin de var mı, tuhaf ya da komik bulduğunuz anılarınız?
    steteskop.gel
    Kumbaramı çalmıştı çocukları ☹️
     buse01
     Masada yemek yerken onun kaşığı olmaması ve ben yemeği kaşıkla yerken elimden çekip kaşığım yok teşekürler deyip benim yediğim kaşıkla yemeye devam etmesi o değilde isterse kalkıp verirdim kabalık yaptı sanki evde başka kaşık yok en tuhafı benim o kaşığı kullandığımı bilmesine rağmen kendisinin kullanmaya devam etmesi ve bunu tiksinç bir durum olarak algılamaması
      meyvesebze
      Ya okudum yada calistim o yuzden eve gelen gideni pek gormezdim Ama benim gittigim bi misafirlikte yasadigimi yazayim Teyze anneme biseyler anlatio.Bende su icmek icin bardak ariorum.Sonra buluorum.Teyze israrla muhabbete devam edio.Arada bana o bardagi kullanma demis ama o hararetli konusma arasinda anlamadim tabii Meger teyzenin dislerini koydugu bardakmis.Bende travmasi agirdir.Gittigim yerde yiyip icmem oyuzden 😁😁😁
       unlessmee
       buzdolabını kontrol etti temizse ev temiz demekmiş böyle bi teorisi vardı
        ozlemiko_0
        Bize gelen bir misafir var. Ne yemek versek kendi tabağındaki yemekten sürekli bir küçük tabağa ya da peçeteye o yemeği koyup evine götürüyor. (Asla fakir falan değiller) Ya da eve gidip tabak getirip istiyor o yemekten oğlu, kocası için. Kızı da yemek yediğinde artınca o tabağı alıp evine götürüyor evde yerim diyor. Ya tamam istenir (ben istememde) ama sürekli olmaz. Senin evinden yemek çalmak nedir ya😄 ve yapılan yemek pilav dahi olsa alıyor.
         sucveceza
         Misafirin 18 yaşındaki kızı, bana pasta için yardım ederken dolaptaki çikolata sosunu alarak ağzına sıkmıştı
          goodcat
          minik su kaplumbağamın üstüne oturup osurmuştu. ( bunu okuyorsan senin ben olmayan beynini...... )
           busrawashere
           Evdeki tüm dolapları karıştırıyordu. 🤦 Savunması da mutfak için ; "Çocuklar aç. "Banyo ve yatak odası için; "Diş ipi arıyormuş." Daha iyi yalan bulabilirdi mesela verdiğin üst olamadı yenisini arıyordum. Banyo için de üstümdeki kusmuğu temizemek için sabun arıyorum diyebilirdi. Slak.
            raselika
            Yüz yıkama jelimle ellerini yıkaması. Ben onu bitmesin diye fındık büyüklüğünde alıyorum adam ellerini haldır huldur yıkıyor ???
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.