Miraç Ne Demek?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   moon-night
   kandil? başlık bana mı kaldı engelledi mi?
    mevsimlerdensnbahar61
    Sana çok bi şey anlatmaya gerek yok sanıyorum Necip Fazıl olayı özetliyor “ İnsan da yok ise edep neylesin medrese mektep okusa alim olsa yine merkep yine merkep”
     strangestar
     Dostum ateistsin sanırım ama insanların inandığı şeylere saygı duysan lütfen
      mrsnl33
      Kitaptakikurt,kendin müslüman olmayabilirsin,ona saygım var ama,insanların inanclariylada dalga geçmek hoş bi davranış değil.Okudugun kitaplarda bunlar yazmıyor galiba,benden öğren.
       gavrilovich
       Bildiğin islam düşmanlığı bunlarınki. bazı nüanslar dışında tamamen aynı yaratıcıyı çok benzer kelimelerle anlatan ve benzer bir yaşam tarzı öneren diğer semavi dinlere ne gariptir ki hiçbir itirazları yok. Tek dertleri islam’la. o -ve kur’an- da dünya var oldukça dimdik ayakta duracak. Allah’ü teala bizzat kuran’ı kerim’de rest çekiyor bu konuda. “onu biz indirdik biz koruyacağız, tek harfini bile değiştiremezler” diyor. kudurmaları buna. Siz İslam düşmanısınız okuduğunu iddia eden aciz yaratıklarsınız. Allah aşkına şikayet edin şunu toplumun huzurunu bozuyor sabahtan beridir provakasyon yapıyor.
        berat_albayrak_
        Bu biraz kaba oldu... senden beklemezdim kitaptakikurt...
         gavrilovich
         Girdim ilim meclisine, eyledim kıldım talep, dediler ilim geride, illa edep illa edep. SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN AC*Z Y*R*TIK
          badideasensei2
          Saygı göstermek bence en insanca olanı. Boş ver kim neye inanırsa inansın.
           absurdizm
           dostum bu kadar kalitesiz ve aşağılık bir başlık görmedim burada hiç. seninle öylesine de olsa muhabbet kurduğum için kendimden utanıyorum ve özür diliyorum. lütfen insanların diniyle, ırkıyla, tercihleriyle ilgili espriler yapmayın. tek diyebileceğim şey azıcık saygı!!
            gavrilovich
            Kalbiniz kir tutmuş beyniniz uyuşmuş Miracın hikmetini bilemeyecek kadar aciz yaratıklarsınız. Birde ilim sahibi olduklarını iddia ediyorlar neymiş kitap okuyormuş. İlim elbette öğrenilir sen önce ahlaklı olmayı öğren saygısız şahsiyet.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.