9
3.11.2020
Minik Ayda 91 Saat Sonra Enkazdan Kurtarıldı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hogwartsmektubugelmeyen
   Gerçekten ama gerçekten bir saattir Tv'ye kiltilendim oturdum bunu izliyorum. O kadar mutluyum ki anlatamam. Ayla sen nasıl güzel nasıl tatlı bir çocuksun, zeytin gibi gözlerle 91 saat nasıl kaldın o enkazın altında? Bırak 4 yaşındaki bir çocuğun, hernangi bir yetişkinin kalması neredeyse imkansız. Bir de ilk isteği su ve ayran olmuş kıyamam ya. Bu bir mucize, mucize bile değil. Tam 91 saat! Umarım şahane bir yaşamı olur. Güne güzel başlayalım istedim :)
    mehmet_08
    Evet Allah öldürmedi
     canece
     mahvoldum
     https://twitter.com/metinyoksu/status/1323526812937441280
     https://twitter.com/metinyoksu/status/1323526812937441280
      zuhredorukta
      Aferin sana çocuk...
       sigmundfreud
       Mucizelere inanmakta güçlük çektiğimiz şu günlerde Ayda bebek, herkese bir mesaj veriyor aslında. "Vazgeçmeyin, tutun hayata" diyor.. Sabahın ilk saatlerinde yaşanan bu mucize hepimize ders olsun. Küçücük bedeniyle nasıl da tutundu yaşama.. Aferin sana çocuk aferin..
        detokssuyu
        Gözlerindeki umudu, sabırı, bekleyişi görebilmek ne kadar güzel. Ne kadar güçlüsün Ayda. Hayata dört elle tutundun. Bizlere neler anlattığını, ne mesajlar verdiğini bir bilsen. Ömrün boyunca mutlu ve umutlu olman dileği ile.
         madam-aylak
         Hayat sana çiçek bahçeleri sunmayacak belki ama sen güçlüsün be kızım, bunu daha küçükken kanıtladın.. Tüm Türkiye belki de dünya seni gördü sana dua etti, gözyaşları ile seni seyretti. Başardın güzel kızım başardın...
          arak_nus
          Mucizenin vücut bulmuş hali olarak görüyorum bu durumu. Güzel çocuk, öldürmeyen allah öldürmüyor işte.. Dualarımız seninle..
           fakatmuzeyyen
           Ah be güzel çocuk, nasıl da güçlüsün sen öyle.. Kendimden utandım sendeki gücü gördüğümde.. Paramparçayım resmen
            peripedia
            Önce içim huzurla doldu, mutluluk gözyaşları döktüm sonra "anne" diye seslendiği videoyu izledim ve yıkıldım. Bu güzel kız çocuğu annesiz kaldı ve bir ömür annesiz olacak. Neden? Anne sözcüğünü her duyduğunda depremi hatırlayacak. Melek annenin güçlü kızı hep umut ol hep güçlü ol.
             sedefartuny
             Dün Elif'ten sonra içimden çok uzun zaman geçti büyük olasılıkla Elif'ten sonra kurtulan olmaz diye düşünmüştüm. Bana o kadar güzeldir hayat dersi oldu ki Ayda.
              bisosyolog
              Uzzuun zamandır, bu kadar çok ekrana kilitlendiğimi hatırlamıyorum. Şahane bir olay bence gerçekten bir mucize.
               okadin
               Sevinç, hüzün, mutluluk, umut bu duyguların tamamını aynı anda yaşamamıştım çok çok uzun zamandır. Hepimize umut oldun küçük kız. Keşke sana sarılabilsek, keşke annenin yanında olmayışını sana açıklayabilsek.
                mrlawyerkk
                91 saat, o gülen gözler, Anne'ye acı umut dolu bir sesleniş. Kurtarma ekiplerinin rolünün çok büyük olduğunu düşünüyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Güzel Ayda hayata hep bu denli sıkı sıkı tutunsun ve hep umut olsun.
                 raselika
                 Gerçekten böyle güzel bir mucize olamaz. Hiçbir şekilde zarar görmemiş olması inanılmaz güzel bir mucize. Yüzün hep böyle güzel gülsün. Çekeceğin en büyük sıkıntı hayatında sadece bu olmuş olsun güzel kızım benim...
                  hayatimsirtcantamda
                  Şu ufacık kızcağız hepimize UMUT olmadı mı ?
                   pillowtalk
                   Daha küçücük yaşında böyle dik böyle güçlü kalabilmeyi nasıl öğrendin sen minik. Saatlerce güneş görmeden, aç susuz şekilde, oyun oynamadan, annenden babandan uzak... Ciddi bir travma oluşmuştur bu yavruda. Gerekli psikolojik desteği verirler umarım...
                    dedikoduvar
                    Allah onu bize bağışladı, bir mucize gerçekleşti fakat bu halk hep mucize mi bekleyecek? Ne zaman insanlar işini düzgün yapacak ki o zaman bizim mucizeye ihtiyacımız olmayacak
                     netflikss
                     UMUT = AYDA
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.