Milyonda Bir Kere Gerçekleşen Şanslı Anlarınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-efe-giriz
   Matematik Sınavından Çalışmadan 100 Almak.
    vsjvsjvsjv000
    Not found.
     thetalentedmrripley
     Geçen akşam şehir dışındayken sapığın birisi durduk yere musallat oldu, kavga edip karakolluk olduk. Pislik suçunu kabul edip şikayetçi olmadığı için ifade verip çıktık. Karakol çıkışı arkadaşımla beraber kiralık araçla otele giderken çevirmeye takıldık, alkol testi yasal sınırın çok az üstünde çıktığı için ehliyetime el kondu 1300 tl de ceza yedim. Üstüne kiralık araç da muayenesiz çıktı, ikinci kez yakalanmış o yüzden de otoparka çekildi, zar zor bi taksi bulduk ben otele arkadaşım evine gidebildi böylece. Oto kiralamacı bir de benden otopark ücretini istiyor. Ulan muayenesiz araç vermişsin bana dedim, yakalanmasaydın diyor. Şaka gibi aq. Şanslı anımı hatırlayamadım, şanssız anımı yazayım dedim.
      tsukyomi
      O an gerçekleşse bu halde mi oluruz Ali Efe? Yabma.
       yokartikirem
       Arabayla gectigim caddede 2dk sonra bomba patlaması.
        gizemino
        Özel ders alıyordum be ilk kez farklı bir yerde yapalım dedik dersi o gün de ders bittiği an sevgilimle başka bir kızı el ele görmüştüm. Aldatılmak şanstan cok uzak bir konu olsa da şanslıydım ki hemen gördüm hemen kurtuldum.
         makeup-alp
         14 temmuz günü İstanbul'daydım. Akşam saatleri'nde İstanbul'dan çıkmak için Eskişehir'e bilet aldım. Gece bilet almayı düşünüyordum akşam aldım sonra.. 15 temmuz darbe girişiminin olduğu saatlerde İstanbul'dan kurtulmuş oldum. :) Evde zaten köprüye yakın biryerdeydi... Buna milyonda bir kere gerçekleşen şansım demek istemiyorum ama Otobüse gece binseydim o sırada ne yapardim bilmiyorum. doğruyu söylersem eğer, Otobüsün içine saklanırdım herhalde....
          moon_night
          Fazla uzun bir hikaye ama olmuştu bir kere öyle bi şey, evet
           pazartesi
           Çocukken beni kaçırmaya çalışan adamın evi tahmin edemeyip bir sonraki binanın önünde durması, benim de koşarak eve girebilmem. ertesi gün iki küçük çocuğun o akşam aynı sokakta yok kaybolduğunu öğrendim.
            muzlu-pasta
            Bir kere yerde 200 tl bulmuştum o kadar o aralarda param yoktu iyi olmuştu yani
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.