Milli Takımın Sorunu Ne, Neden Sürekli Hüsrana Uğruyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   mrlawyerkk
   Yine hüsran, yine rezil bir futbol. Euro 2020, malumunuz. İtalya mağlubiyetini aşamadan Galler geldi. 2-0 mağlubiyet. Fatura Şenol Güneş'e kesildi. Altın jenerasyon Güneş'e emanet edilmemeliydi diyor insanlar ve Twitter inliyor haliyle. Faturayı kesecek birini buluruz kesmesine ama bu başarısızlığın sebebi ne cidden? Çeşitli kayırmaların olduğu konuşuluyor, oyuncuların herhangi bir antrenman maçında bile ne birbirlerini ne de birilerini yenemeyecekleri söyleniyor. A Millilerin sorunu ne olabilir? Bizim çocukların ne olacak böyle hali?
    asit
    Bu takım Hollanda'ya nasıl 4 attı hayret ediyorum. Turnuvanın en berbat en keyifsiz topunu biz oynuyoruz. Adamlara dünyanın primini verdiniz turnuvadan önce hangisi hak ediyor ? Başta Şenol balonu olmak üzere takımın çoğunluğu tam bir fiyasko.
     fairytale-
     Bizim cocuklari cok mu göğe çıkardık acaba? Bir isyan baslatmanin vakti gelmedi mi? Futbolla ilgilenmiyorum ama bu kacinci
      merilolika
      yine mi aw
       somurtkan_sirin
       ah bi bilsem...
        mrsnl33
        Senol Gunes ne yapabilir ki?Adamın elindeki malzeme bu,çıkarabileceği en iyi kadroyu çıkardı.Bence başka şeylere odaklanalım.
         bright-wizard
         Oyuncular kendilerini bir şey sandı. Bu yüzden de afalladılar.
          eflayilmaz
          Bir citir bu sene kaybedeceğimizi hissettim he bu ülkeye heyecan fazla geliyor ondan mı acaba ya ben bu meseleleri hep enerjiye bağlıyorum...korkunc
           kisi
           Sistem değil kişi üzerinden yürüse, hele benim adam üzerinden yürürse olmaz. Sistem, akıl, mantık, teknik... lazım.
            detokssuyu
            Umurlarında olmadığını düşünüyorum bizim çocukların açıkcası. Elbette kimse başarısız olmak istemez onlar da o sahaya başarısızlık için çıkmıyorlar ama çaba göstermedikleri aşikar.
             diziizlio
             Şanssızlık mı desem, konsantrasyon sıkıntısı mı desem anlayamadım bir türlü
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.