Milletimiz Cömerttir
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   Antalya'nın Manavgat ilçesinde ormanlık alanda başlayan yangın yerleşim yerlerine sıçradı. Söndürme çalışmaları sürüyor. Bölgede bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yardım için çağrıda bulundu. Mevlüt Çavuşoğlu'nun açıklaması şöyle: " ..... Dün akşam TOBB başkanımız aradı. 5 milyon TL bu hesaba para göndermek istediklerini söylediler. Duyarlı vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Milletimiz cömerttir. Elinden gelen desteği her zaman yapar."
    strangestar
    Ülkede yangın söndürme de bile milletin parasını istiyorlar bir yangın söndürme uçağı var koca ülkede bir tane lan bir
     dr_manhattan
     deprem olur halk para toplar, sel olur halk para toplar, virüs salgını olur halk para toplar. lan o zaman bu devlet hükümet niye var siktirsin gitsinler biz Kendi kendimizi yönetiyoruz zaten
      gilad-pellaeon
      Ya abi her şeyi bu halk yapacak ise siz ne boka oradasınız? deprem olur millet bağış yapsın pandemi olur millete iban verilsin yangın olur halkımız cömerttir onlar parasını versin densin bırakın, gidin nerede yaşıyorsanız yaşayın, ülkeyi millet olarak biz yönetelim.
       korayyalcin
       biz ne zaman göreceğiz o cömertliği sizlerden acaba sürekli zam sürekli vergi
        ulanayca
        Köyde yaşıyoruz sanki. Bizler imece usulü para toplıycaz, koskoca bakanlık, devlet ne yapacak?
         peripedia
         Biz biz yetiyoruz da siz bize yetmiyorsunuz be bakan. Ben neden vergi ödüyorum? Bana bunu bir açıklayan sonrasında cömertlik mevzusunu tartışalım.
          detokssuyu
          Üzgünüm bakanım cömert falan değilim. Şatafat içerisinde lüks içerisinde yaşıyorsunuz ve milletimiz cömerttir mi oldu şimdi?
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.