Miley Cyrus 2014 Yılında Ödül Almak İçin Sahnede Ne Yaptı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sfsdafsdfdsfa
   Büyük platformları insanlarla iletişime geçmek için kullanmak çok akıllıca malesef şu zamanlarda çok azınlık tarafta kalan türk ünlülerde dahil dünyadaki sanatçıların çok azı kendi düşüncelerini ve haksızlıklara karşı dik durup konuşabiliyor onlardan biride miley cyrus: Yılın videosu gibi büyük bir ödülü almaya çıkan Cyrus sahneye manken olma hayali olan ama evsiz bir adamı çıkardı. Adam sahnede güçlükle yaşadıkları anlardan birazını paylaşırken içim parçalandı aylardır sokaklardaki çöplerden yediğini bahsetti. Cidden bunu düşünmek bunu yapmak bu kadar zor değil bu kadar gururlu olmak mükemmel gibi hayatlarınızı gözümüze sokup içim içim kıskandırma çabaları yetmiyor mu sıkılmadık mı bu sahte kendilerine ait olmayan hayatlardan ? miley'in bu hareketi hepimize örnek olsun ilham almaya değer.. TÜRKÇE VİDEOSUNA GÖZ ATIN :
   https://www.youtube.com/watch?v=q6S8-C5tObs
   https://www.youtube.com/watch?v=q6S8-C5tObs
    irmak676
    KRALİÇE MİLEY CYRUS 👑👑 ÇOOK SEVİYORUM YA CANIM BENİİMM.
     sfsdafsdfdsfa
     Ve dioda bile hala bu konuda uçkuru düşüncelere sahip olan insanların hayatlarına sanki çok önemi varmış gibi kendi pis fikirlerini empoze eden insanları gördüm malesef dönün bu kadar ilgi meraklısıdan or**puya çıkardığınız insanların diğer yüzlerine bir bakın ve sesinizi kesin utanmanız olsun biraz sanki hepiniz süt gibi temizsiniz !
      mrs_furby
      Dio da kim orospu dedi ki bu kadına
       me_out_bye
       Güzel bir kız severiz. Yenilikçi ve genç savunucusudur. Arada saçmalasa şımarsada hoş biri. We like her. Yalnız Türk olduğum için buna üzülmek duyar kasmak yerine makara yapasım geldi. Evsiz işsiz adama bak mk. Buraya gelse mankenlik yapar tv de dizilerde rol alır xcxcxc. Evsiz beyle mi olur. Memleketin evsizi bile alınan mültecisi bile kadifiye eleman SUPER BEEEE. VAY ANASINI Bu sırada biz;
       https://youtu.be/jCi2BfJZHds
       https://youtu.be/jCi2BfJZHds
       https://youtu.be/9VCStw3sitc
       https://youtu.be/9VCStw3sitc
       SÜPERİZ BEEE. BİZ NEYİZ BEE. NE BU KALİTE BEEE. HERKESE KOŞUYOZ YARDIM EDIYOZ BEE. DİĞERLERİ HEPSİ M4L BEE. LAN BİZİ KISKANIYOTLAR BEE. TIRNAGIMIZ OLAMAZLAR LAR HULOOOOĞĞG.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.