Mevsimlerin Libido Seviyesini Etkilemesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gaziosmanpasacumhurbaskani
   Enteresan bir durumdur ancak bir o kadar da gerçektir. Bilimsel araştırmalara göre mevsimlerin cinsel istekler ile doğrudan alakası bulunuyor. Özellikle yaz aylarının gelişi ve güneşin yüzünü göstermesi ile ciddi şekilde artan libido artışı söz konusu. Bunun yanı sıra kış ayları ve soğuk ile de gelen ciddi bir isteksizlik veyahut cinsel dürtüleri ikinci plana atma söz konusu. Ayrıca bahar aylarının gelmesi ile birlikte hayvanlarda da görülen üreme eğilimi söz konusu. E insan da bir hayvan statüsünde bulunan bir canlı olduğu için sanırım bu libido artışı içgüdüsel bir olay. Sonuç olarak sıcaklıkların yükselmesi ile doğru orantılı yükselen bir libido artışı söz konusu. Tam tersini iddia edeni hiç duymadım. "Kış aylarında libidom artıyor" diyen bir arkadaşım olmadı. Sizde durumlar nedir?
    sedefartuny
    Kediler için geçerli değil mi o durum ya. Bilemedim valla bence libido artan ya da azalan bir şey değil. Ya oluyor ya da olmuyor.
     domatescokpahali
     yaz aylarının gelmesi ile gayet normal bir durum sahiller şehirler eğlence mekanları testestoron seviyesinde ki artışı tetikleyen etkenler
      sairsel
      Benim şarjım her zaman %100, olayın mevsimlerle bir ilgisi yok 😄💥
       plsdontmanipulateme
       mevsimler gibisin değişirsin, ya beni üşütürsün ya yakarsın.
        tsukyomi
        "De ki; onlar kış harplerinin tadını bilmemektedir. Üşürken yapılan harp hem ısıtır, hem doyurur, hem huzur getirir. Şüphesiz o sizin iyiliğinizi ister" -Oh'anna 9:3 Yaz-kış, zaman mekan fark etmez. Her şartta 93 Harbi.
         imailahorsilahh
         Yanlış, yaz vıcıktır,cıvıktır, tatsızdır,bunaltıcıdır,kezbandır bazı bazı Kışın tadı başkadır.. Asaletinin gölgesini dodahlarına düşürür, vüc-üdün titrer, serkeş bir safkan gibi, çiy düşmüş kuru otlar arasından rüzgarını suratına çaağğğt diye vura vura dört nala koşmak ister, soğuk seni kamçılar, ciğerlerini oksijenle doldurur, sarm-aşık olur, aşk solursun :*
          detokssuyu
          E tabii geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları diye bir şey var dolayısıyla bu tez gerçek bence de.
           silivri
           Lisedeyken, her Aralık küsen, her Mayıs barışan bir çift vardı. Hep dalga geçerdik.
            marvelhulk
            kesinlikle haklısın gönül yayları gevşiyor
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.