Metrobüsteyim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bukafelos
   Ise gidiyorum Ve bu durum beni yazmaya itiyor, cunku beylikdüzünde oturuyorum. Beylikduzubu bilenler bilir gibi bir sey demiyorum cunku kimse bilmez. Uzak is yerime evim. Ama iyidir ben severim. Metrobus cok enteresan insanlarla burun burunayiz ama sanki yokmusuz gibi davraniyoruz birbirinize. Mesela 5 cm yanimda yuz yuze bir kiz var su an kafami kaldıramıyorum. Enteresan bunlar iste. Yanimda ki cocuk instagramdan reels videosu izliyor baktim cok eril seylerle ilgileniyor. Evet kiza kafasini kaldirip bakiyor dallama. Kiz da fark etti. En iyisini ben yapıyorum su an sanki cok onemli bir isim varmis gibi dunyadan soyutlanip telefonla bir seyler yaziyorum. Iste ortanda tecrubemle gercek bir kazanan aurasi olusturuyorum. Nasil kazandım. Kazanamayacagim maca girmeyerek. Metrobuste kizla tanisilmas bence. Birakalim kendi gelsin Kola alacağım.
    asit
    Evdeyim Ev o kadar da enteresan bir yer değil. İki oda bir salon ama güzel ısınıyor. Bazen balkona sigara içmeye çıkınca bir miktar soğuk hava doluyor içeriye. Az önce de doldu. Malum kış aylarına giriyoruz. Kış deyince aklınıza ne geliyo ? Benim aklıma doğalgaz faturası geliyo. Buzdolabının üzerinde durup mutfağa her girişimizde piç piç sırıtıyo. Sırıtmak deyince aklınıza ilk kim geliyo ? Benim aklıma ben geliyorum. Yazarken de sırıtıyorum. Neyse ciddiyim. Ciddi olmak deyince aklınıza kim gel..... Taaam taaam. Bir çay koyyim kendime de içeyim. Fincan mı ince belli mi ? Bilemiyorum. Fincanda çay mı içilir ya. Çay dediğin ince belli bardakta iki şekerli içilir. Karıştırırken de cangır cungur ses çıkarıp bardağın anası s.... Ama şu an sessiz karıştırcam. Yazarken ara verip bir fincan çay aldım kendime. Taze demledim evet. Uyanınca hatun da içsin diye.. Vardiyalı uyuyoruz bugün. Konunun sonu nereye varacak bilmemekle beraber çok da merak ediyorum ama sonunu getiremiyorum bir türlü. Neyse sonunu düşünen kahraman olam... Yok yok bu lafı etmicem.. Biraz film izleyim ben en iyisi. Gerçi izleyecek bir şey de kalmadı. Her şeyi çok çabuk tüketmiyor muyuz sizce de ? Sahi tüketmek deyince aklınıza ne geliyo? Benim aklıma hayatım geliyo.. E hayat bu tükenir tabi ozi diyor iç sesim. Siktir ordan dedim ben de.. kavga istiyo belli. Biraz iç sesimle çatışıp kavga edip yazmaya devam edicem... Şimdilik hoş kalın diyerek bitiriyorum bu diomu da..
     domatescokpahali
     işteyim üniforma darlıyor artık beni... dönemdaşlarımın yeniler ile dalga gecmesini kayıtsız bir şekilde izliyorum o kadar sıradan şeyler ki en ufak bir kas seğirtmesi bile yok yüzümde... ara sıra acaba bir şeyler var mı diye telsizde ki anonsları dinliyorum her şey stabil ... bir kaç saat önce içdiğim kahveler galiba midemi bozdu ağzımda camur tadı var bir sigaramı içsem acaba neyse en iyisi araç içerisinde uyuklamak
      ve_sair
      Hayat kısa, kızlar uçuyor 🙄
       thetalentedmrripley
       Madem nihayetimiz ölmek, o halde yaşıyorum demek aynı zamanda ölüyorum demek. Yaşıyor muyum bilmiyorum; ama ölüyorum orası kesin. Bir de sağolsun Ordulu müvekkil fındık getirmiş ofiste onu yiyorum. Fındık kıracağım yok dişimle kırıyorum. Fındığı yerken yaşıyorum, kırarken ölüyorum.
        kojiro-
        Beylikduzu'ne giderken vize aliyor musunuz?
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.