Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye Transfer Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   Yıllardır top oynamıyor bu adam ama ölüsü bile iş yapar bu ülkede. Alex'ten sonra Fenerbahçeliler topçu görmüş olur en azından. Lig zaten bok gibi renk gelir valla. Ali Koç parayı çer çöpe yatıracağına şöyle adamlar alsın yaslanıp viskisini yudumlasın.
    cinayetvaraga
    heyecanlandıran transfer. umarım boşluğu doldurur.
     littlejohn
     mesut özil yakın meşaleleri yakın
      asit
      çööppppp
       ali-vercetti
       koskoca van persie yi harcayan fener mesutun içinden geçecektir emin olun🤠
        me_out_bye
        Adam Türk kimliğini savunduğu için dışlandı. Buraya gelmiş sahip çıkmak lazım tabi. 👏🏻👏🏻 Ama gittiği takımı beğenmedim xd Alınmak yok. He para yemeğe gittiyse? En doğru adrese gitmiş xD Gücenmek yok 🤷🏻‍♂️ Bence de cesedi bile buraya göre iş yapacaktır. Zaten hep böyle avrupanın çürüyenlerini alırız istedikleri kadar burada takılırlar bırakana kadar. O halleri bile üstün kalır buranın leş olmasından kaynaklı. Tecrübeleri yeter. 👍🏻 🤔🤷🏻‍♂️
         vsjvsjvsjv000
         Hangi renk bizim takım derecesindeyim ama yine de sevindim. Sonuçta Fener.
          kisacadeniz
          TRT Spor başta olmak üzere birçok spor kanalı Mesut Özil ile Fenerbahçe'nin 3.5 yıllık bir anlaşma imzaladığını iddia ediyor. İddialara göre Mesut Özil'e ligin ikinci yarısındaki maaşını Arsenal ödeyecek. Özil, yeni sezonla birlikte de 2.5 milyon Euro imza parası + yıllık 5 milyon Euro kazanacak. Transferde Acun Ilıcalı'nın çok etkili olduğu da iddialar arasında.
          https://www.dha.com.tr/spor/ruya-gerceklesti-mesut-ozil-fenerbahcede/haber-1806242
          Detaylara Bakmak İsteyenler
          Fenerbahçe'ye yeni bir soluk getireceği kesin. Mükemmel bir 10 numara. Umarım sonu Robin van Persie gibi bir vaka olmaz. Takıma bu tarzda üst klasman bir oyuncu gelince bende bir huzursuzluk oluşmaya başladı. Yıldız bir transfer, camiada çok ses getirecek bir transfer. Futbol zekasını konuşmaya gerek yok. İnşallah Fenerbahçe'de de güzel iş yapar ama dediğim gibi nasıl bir fayda sağlayacağını şimdiden kestirmesi gerçekten zor.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.