Mesaj Atmak İsteyip Atamadığınız Kişiye O Okuyormuş Gibi Mesaj Yazın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   lovewkoko
   selam, yaz aşkı yazda kalmalı biliyorum yani bu tecrübeye sahibim ama bugün metrobüsteyken seni düşündüm. 1 saatlik yol 5 dakikada bitti. çok güzeldi. umarım iyisindir. biliyorum bazı şeyler imkansızdır. imkansız sadece zaman alır lafına katılmıyorum. imkansız olan şey imkansızdır. sen imkansızsın. ben de öyleyim. umarım seni kolayca unuturum. take care.
    me_out_bye
    Keşke ölsem 🤔
     fuzbing
     Acıtasyonsuz yazma biçimi yok ve acıtasyon yapasıda gelmiyor insanın.
      tsukyomi
      Her türlü atarım, teyzemin de dediği gibi suratım bok bezine sürülmüştür, ne utanma mevcut ne çekinme. O yüzden direkt yazıyorum; Heil Hitler Neuer, Bana o SS üniformalı nüde'ü atmadığın her gün kahrol Allah'ın emeklisi. Alt tarafı nüde ya, tam nüde bile sayılmaz üniforma var sonuçta. İlla ben mi atayım beyazları yani, maça çıkamazsın olöm saçmalama. At şunu alla alla. Hadi sieg hail. Sövgülerimle, Yomi.
       silmarillion
       Merhaba ben abdülmecit bin salman, sen bu satırları okurken, benim kalbim bin satırla dövülecek. İmza: e dedim ya ben abdülmecit bin salman
        slmbnarda
        mesaj atmak istediğim biri bile yok ki
         artenemy
         https://www.youtube.com/watch?v=XZ4NAJeGXnU
         https://www.youtube.com/watch?v=XZ4NAJeGXnU
          hayalperestbirii
          Canım kankim nasılsın, seninle dostluğumuzu mesajla bitirmeye karar verdim çünkü beni kıskanmaların artık sıkmaya başladı, tavırların, davranışların hiç hos değil. Bakışlarınle bile o elektriği alabiliyorum 3 sene cok güzeldi dikkat et kendine:DD
           trueliving
           seninle geçirdiğim o kocaman 3 sene bomboşmuş . evet çok güzel zannediyordum ama şimdi durup duşunuyorum da , hep ben kendim görmek istediklerimi görmüşüm ilişkimizin içinde hep kaybolmuşum. ben seni çok sevmişim sen bana sahip olmak istemişsin ben de bunu aşk sanmışım ne kadar da safmısım artık ben yokum , kendine başka kurban bul!
            gulfemkaya
            Frekanslarimiz tutmuyor olmuyor cidden aynı şeyleri konuşamıyoruz bile surekli micmic gitmez ki
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.