Mesafe İlişkisi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vesgucci
   mesafe ilişkisi hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce yürütülebilir mi? eksileri artıları nelerdir?
    kafatamircisi
    gözden uzak olan gönülden de uzak olur. yıllar geçtikçe atasözlerinin uzuuun bir tecrübe sürecine dayandığını ve istisnasız hepsinin büyük oranda doğru olduğunu görmeye başladım. uzak mesafe ilişki olmaz olsundur. he 5-6 yılını birlikte geçirmişsindir, ikiniz de birbirinize bakınca gözlerinizin içi ışıl ışıl oluyordur ve sonra bir süreliğine ayrı düşer falan. bu şekilde olabilir ama başka türlü olmaz zannımca. şu muhabbeti çoğumuz duymuşuzdur "abi kız bi' gitti. iki ay sonra geldiğinde sanki yolcu ettiğim kız o değildi" ya da: herif bi' gitti döndüğünde ne yüzüme bakar oldu, ne elimi tutar oldu" vs. kısaca durum bu... promosyonu olarak da bunu bırakıyorum buraya
    https://youtu.be/3aHo7uzqeUM
    Mesafeler
     gregory_
     Dokunmadan ilişki yürümez.
      -lucy-
      Herkes yapamaz. Ve çoğu kişi yapamaz bence. Birini seversen kalpten seversin, evet. Ama ona sarılmak, öpmek, koklamak bambaşka bir şey. Bu da sevgiyle beraber gelir ve bunları yapamayan insanların ilişkisi ya çok sağlıklı olmaz ya da sevgi azalır. Tabii ki aşk dokunmaktan ibaret değil ama içinde barındırıyor sonuçta. Sabır gerekli bu durum için. Kimsede böyle bir sabır olabileceğini de zannetmiyorum.
       sairsel
       Çok fazla sabır isteyen, yürütülmesi en zor ilişki türüdür.
        badideasensei2
        Sabır gerekli. Birini sevmek için dokunmak gerekmez ya da sevmeye devam etmek için. Her şeyden önce sabır gerek. Tarafların sabrı önemli.
         abdes_terligi
         iki kişinin de gayet güçlü iradeli ve düzgün olması lazım, yoksa aldatılma filan gayet mümkün, sen ona kalbini verirsin o sana yalan dolu mesajlar atar aylar boyunca sonra birden bire bırakır gider. Öylecik kalırsın. Bir de real'de buluşma ve birleşme imkanı yoksa hiç girişmeyin bence, boşa zaman kaybı olur. Yürümez.
          yabadabadu
          benden iyi kimse bilemez aq
           me_out_bye
           Uzaktan sokmaya çalışmaca.
            kisi
            Yürümez. Evli vb. değilseniz en baştan temiz temiz ayrılın. Yanyana olmayınca mesajla, video görüşmeyle vb. olmuyor.
             alevalevay
             Denemeye bile değmez diocular
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.